Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Szerintetek mi fog történni...

Szerintetek mi fog történni az AOT következő fejezetében?

Figyelt kérdés
Nekem valamiért az az érzésem, hogy nem lesz benne semmi akció és választ kapunk arra, hogy mi volt Eren és Ymir terve, aminek Eren halála(?!) is része volt, és ezt az egészet Armin fogja elmesélni a többieknek, amit akkor értett meg, amikor Zekével beszélgetett. Nektek mi a véleményetek? Mire számíttok a következő fejezetben? Vajon az emberek azon teóriája miszerint Historia gyermeke megkapta a Beast Titán erejét, Eren mindvégig ott sem volt a Warhammer segítségével és, hogy Eren a gyermekkel folytatja a tömeg gyilkolást, bekövetkezhet?

2021. febr. 11. 20:15
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
Szia szerintem armin és eren összehazasodnak es adoptàlják mikasát es együtt elnek boldogan mint egy NAGY család nekem ugy tűnik hogy Jean nak bejön Gabi szóval simán eltudok kepzelni egy ilyen szerelmi szálat is🤔
2021. febr. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Eren es Ymir terve nem ez volt? Elinditani a rumbling-et, es vesszen mindenki, aki nem Paradise-i. Persze lehet, hogy volt meg mogotte mas is, es nem is lenne szokatlan az aot-tol, de szerintem ez a terv mar kiderult.
2021. febr. 20. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!