Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Szerintetek a Kumo Desu Ga,...

Szerintetek a Kumo Desu Ga, Nani Ka? című anime lesz olyan jó, mint a Tensei shitara slime datta ken anime?

Figyelt kérdés

2021. febr. 11. 22:49
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlen kéne a kettőt egymáshoz hasonlítani, hiszen az egyikben emberek között, egy slime kalandját követjük míg a másikban 2 plot-line is van.


Ha viszont hasonlítás nélkül csak a hírnevet és a visszajelzésekre gondolunk akkor valószínűleg a slimehoz fogják nézni (mint ahogy te is) és rengetegen rosszabbnak fogják tartani. Nem sokkal, csak kicsit. Amennyiben ez nem történik meg szerintem a Kumo deus ga, nani ka?-t jobban fogják szeretni mivel (ameddig én láttam) kevesebb, sőt szinte nincs is benne ecchi jelenet ezért jobban tudnak a történetre fókuszálni.



Kumoko best girl winter 2021

2021. febr. 11. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!