Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Hol tudok magyar nyelvű...

Hol tudok magyar nyelvű mangát venni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tudok venni valahol magyar nyelvű mangákat, vagy ha magyarul szeretném olvasni akkor csakis online tudom?

2021. febr. 14. 12:00
 1/6 anonim ***** válasza:
93%

Mondoconon mindig találsz egy pultot, ahol rengeteg mangát/light novelt árusítanak. A következő rendezvényen majd nézz szét, mert biztos találsz.

Ha jól tudom Pesten a sakura zakában is találsz, bár ott elég szegényes a választék.

Ha meg csak olvasgatni szeretnél egy jót, akkor a kitsune kávézót/éttermet ajánlom. Rengeteg manga áll rendelkezésedre egy jó kávé közben, viszont azokat nem fogod tudni megvenni.

2021. febr. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%
Könyvesboltokban, pl. Libriben is árulnak
2021. febr. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
29%
magyar nyelvű viagrát értettem(olvastam..)
2021. febr. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Libri, Mondocon. Bár már csak a még raktárban lévő maradékokat szórják ki minden alkalommal. Ne számíts nagy választéka, vagy első kötetekre.
2021. febr. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A Mangafan weboldaláról is tudsz rendelni. Talán még a Líra webboltjában érdemes próbálkozni.
2021. febr. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
6%
spár
2021. febr. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!