Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A folytatást kapott animék...

A folytatást kapott animék között van, amelyik szerinted gyengébb lett vagy már nem nyújt akkora élményt számodra, mint az 1. évada, ha igen mi a baj vele szerinted?

Figyelt kérdés

2021. febr. 14. 20:42
 1/4 anonim ***** válasza:
90%
Tokyo Ghoul. Meg se kell magyaráznom, hogy miért.
2021. febr. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

nanatsu no taizai!

túl nagy erő szint növekedés

össze vissza kusza történet

gyengébb animáció (utolsó előtti évad)

a studió rosszul is csinálta meg a drámai dolgokat

gillthunder apja...


szerintem egy 40 részben le lehetett volna bontani az első évadot kiegészítéssel megismerni a világot és britannit...

utána meg nem kellet volna akkor power re-balancot csinálni mert sok jó karaktert szinte ki írtak!

úgy meg pláne hogy az igau story még csak most kezdődne mert hát egy kis spoiler kerekasztal lovagjai...

2021. febr. 15. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nanatsu no Taizai, nekem leginkább az új stúdió baszta el az egészet :( Bár még most is nézem az új évadot, de a régi animáció akkoris hiányzik
2021. febr. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Fruits Basket (2020)

Ez a második évad már annyira erőltetett és ripacs volt, hogy néha át kellett tekernem. Remélem a záró évadra összeszedik magukat.


Ookami to Koushinryou

Az első évadot sokkal érdekesebbnek és hangulatosabbnak tartom. A második is jó volt, de én sokkal komolyabb dolgot vártam, ha már ez úgymond a befejezés.


Kenpuu Denki Berserk

Tökéletes lezárást kapott, mégis folytatták. A mangát is itt cseszték el egyébként. Én inkább nem is veszem egy sorozatnak a régivel.


Higurashi no naku koro ni

Spoilermentesen nem tudnám leírni. A 2020-as az meg nem is tudom, hogy folytatás vagy újradolgozás, de értékelhetetlen.


Psycho Pass

Ez a 2. évad is megrekedt egy mellékszál szintjén.

2021. febr. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!