Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Van lehetőség 5. évadra a...

Van lehetőség 5. évadra a Zero No Tsukaima c. animéből?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszett,és pár külföldi oldal azt írja hogy várható. Ez mennyire igaz?

2021. febr. 15. 09:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem valószínű. Ha folytatni akarták volna, már rég megtették volna. Nyolc év után nem szokás új évadot készíteni.
2021. febr. 15. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűtlen. A manga (amiből az anime készült) írója már meghalt.
2021. febr. 15. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen,azt láttam. Csak reménykedtem hogy folytatják,mert csak volt már olyan hogy közben halt meg,de mondjuk folytatták vagy ilyesmi,szóval esélytelen? :(
2021. febr. 15. 11:42
 4/7 anonim ***** válasza:
Én ugy emlékszem hogy lezárásra került az anime... azaz be lett fejezve legalábbis nagyon úgy tűnt!
2021. febr. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én is úgy láttam,hogy befejezve,csak amikor Delf mondta hogy Gandalfrként (nem tudom hogy kell leírni,bocsesz) még nem ért véget a szolgálata,vagy valami hasonlót mondott. Gondoltam ez olyan kis "jel"
2021. febr. 16. 07:06
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem valószínűleg arra értette hogy két üres mágiát (ami igazából élet mágia) kapott normal esetben csak egyet kapna mindenki emiatt is élhette tul mert volt egy másik élete is

Ez egy tényleg olyan történet ami kapott befejezést

2021. febr. 16. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ,akkor nem kell már naponta keressem a híreket ezzel kapcsolatba :D
2021. febr. 16. 12:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!