Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Ha a Naruto volt az első...

Ha a Naruto volt az első animém és azt imádtam, akkor milyen animét ajánlanátok?

Figyelt kérdés

2021. febr. 16. 12:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
32%
Az a baj, hogy a Naruto - már megbocsáss - de a legalja kategória, a direkt kommersziálisra tervezett mörcsendájsz típusú anime! Messze elmarad minőségben a 70-90-es közepéig tartó aranykor anime-itől! Próbálj azokból megnézni klasszikusokat és csak utána a mai kicsit lélektelen dömpinget! Pl nézz Nausica-t, Porco Rosso-t, Vampire Hunter D-t, Tororo-t, stb...
2021. febr. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
97%
Black Clover-t.
2021. febr. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
72%

Dragon Ball + Z + GT (fényévekkel jobb, mint a Naruto)

Yuyu Hakusho

Flame of Recca

2021. febr. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
86%

1-es azert ez erős túlzás!

Ha a filléreket nem nézed akkor sokat emel a színvonalon mert konkrétan a fillerek miatt rossz!

Konkrétan kb a fele az filler volt a shippuudennek…

Ha a legalja lenne akkor nem tudott volna 15 évig menni! Ez ilyen egyszerű! Ma már a sao rajongó tábora is azt mondja hogy szar miközben eddig dicsérték ebből az a tanulság hogy lehet egy fangarda bármilyen elfogult is lesz egy inger küszöb... arról meg ne is beszéljünk hogy a naruto történet elég összetett...

meg azért egyiket sem mondanám csúcs kategóriás animének amit te felsoroltál! Arról nem is beszélve hogy ezek anime filmek amiket nem is lehetne összehasonlítani a sorozatokkal! Teljesen más kategoria tömöttek és csak 1 kisebb problémára tudnak fókuszálni…

Az meg megint jó példa hogy a naruto nem mai! Egy 2000-es animerol van szó ami 15-16 évig ment! És még megy most is igaz valamivel rosszabb (fillerek miatt) de a manga fejezetet sokan dicsérik hogy messze jobb mint a filler…

De ha te tényleg jó animet akarsz akkor berserk manga+anime! Messze jobb mint bármelyik másik

2021. febr. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
81%

3-as igen a gt-is?? 😂😅 Konkrétan a gt az egy csőd volt a stúdiónak! Mert senki sem szerette!

A Z-ét sem kell annyira fel magasztalni amikor 2-3 részen keresztül töltenek a karakterek egész végig...!

2021. febr. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
85%
Kimetsu no Yaiba
2021. febr. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
91%

Boku no Hero Academia

Fullmetal Alchemist - Testvériség

Ao no Exorcist

Kemono Jihen

Dororo

2021. febr. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
90%

1-es nekem meg külön üzenem

Yaksoku no neverland

Berserk (igaz régebbi gyöngyszem pont azokból az évekből amiket szeretsz... 89-es)

Castlevania (igaz a netflix csinálta meg de a történet a japan videojátékokból van)

Baki (régebbi darab szintén harcművészeti kissé erősebbek mint a valóságban de közel sem naruto dragon ball szint és tényleg csak harcművészet van benne nincs benne tűzgolyok)

Konosuba (igen eltér ez egy parodia fantasy anime a műfajában az egyik legjobb)

Gondolom death note meg van ha nincs akkor ajánlók

Sangatsu no Lion (egy elég szép lélektani anime nem rágnak mindent a szádba a shogi fontos szerepet kap benne ami szerintem nagyon jó de főként a magánéleti dolgokról szól)

A lélektelen dömping alatt mit értesz? Sablonos dolgok?

Dr.stone-t ajánlom akkor mert nem olyan téma van benne ami előfordult volna eddig…

Shokugeki no soma is ilyen habár az utolso évad kissé túl lett pörgetve de szintén egy egyedi jó anime (nem mellesleg minden étel valóságos mert előtte a mangaka egy szakáccsal próbálta ki az ételeket!)

2021. febr. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

5-ös, ízlések és pofonok. Nekem a GT is tetszett, bár elismerem, nem tökéletes. Vannak hibái, de nálam a Supert magasan veri. A Z meg zseniális, míg a megvágott Kai nevű verziót pár rész után otthagytam. A Supert sem igen szeretem.


7-es, én mindkét FMA verziót ajánlom. Bár a Brotherhood mangahűbb, de a 2003-mas verzió is nagyon király a maga módján. Nekem mondjuk az jobban is tetszik, hiába tértek el nagyon a mangától.

2021. febr. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 October15 ***** válasza:
67%

Kérdező akkor mázlid van. :D Innen kb már csak felfelé visz az út.


Inkább azokat sorolnám fel amik garantáltan rosszabbak mint a Naruto [ami nálam egy óriási szó :D ]:

Trash animek:

No. 1: Oosama Game

No. 2: Guilty Crown

No. 3: Mirai nikki

No. 4: Elfen Lied

No. 5: Tengen toppa Gurren-Lagann

[És itt foglal nálam helyet a Naruto]


A Kaifuku jutsushi no yarinaosi több mint valószínű, hogy fel fog kerülni a listára és aligha lesz lentebb a 4. helynél.

Az Ex-Arm is lehet befutó mert noha nem okoz olyan iszonytató fájdalmat mint a többi 6 de egyszerűen annyira 0 produkciós minőséget képvisel, hogy arról valamiképpen meg kell emlékeznem. :D

2021. febr. 17. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!