Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Kurama tényleg meghal?

Gucsti123 kérdése:

Kurama tényleg meghal?

Figyelt kérdés

Facebookon olvastam.


1 A bijuu-k hallhatatlanok akkor még is hogy halna meg?


2 Ha Kurama meghal akkor Naruto is mert nem lesz jinchuuriki (de ha Gaara túl élte akkor Naruto is simán túlélhet í)


3 Ha kurama tényleg meghal akkor az erejével mi lesz?


4 És ha eltűnik a Kurama ereje akkor mégis hogy lehetne megidézni a 10 farkút elég lenne 8 bijuu, vagy már soha nem lehetne megidézni?



2021. febr. 21. 22:22
 1/10 anonim ***** válasza:

a bijuuk azért halhatatlanok mert chakrából vannak kurama már meghalt szerintem párszor

és volt róla szó sajna te tényleg nem nézed a narutot csak facen olvasgatsz dolgokat róla!

a bijuuk mindig feltámadnak minden erejükkel és emlékükkel! csak lehet 5-10 év múlva! volt erről többször is szó hogy inkább öljék meg narutot vagy gaarat és akkor nem lesz gond hogy a faluban szabadul el...

azaz ilyenkor a bijuu meghal de késöbb újra feltámad valahol a környéken de gondolom ennek látható jelei is vannak sajna ezt nem láttunkmég

de szerintem ilyen kataklizmikus lehet azaz vihar sötét ég villámok stb

2021. febr. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
de most tényleg meghal boruto manga 55
2021. febr. 22. 00:03
 3/10 anonim ***** válasza:
49%
Mindegy mert feltámad
2021. febr. 22. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

tudom hogy a bijuuk chakrából vannak!


de szerintem első végig nézésre te se tudtál mindent gondolom te már láttad jó párszor az egészet.

2021. febr. 22. 00:07
 5/10 anonim ***** válasza:

nem láttam jó párszor ":D csak figyeltem a dolgokra

(persze a memóriám sem rossz)

de amúgy ha egy kicsit tudsz angolul meg pl ott a chrome fordító is

akkor menj fel a naruto wikipédiára ott fent van minden

[link]

a képességek második pontjában ír róla

2021. febr. 22. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A Bijuuk halhatatlanok. Még nem olvastam a mangát de láttam azt a képkockát mikor Kurama mondja Narutonak hogy legyen szép életed. Nos ezt nem azért mondta mert meghalt, csak mire visszatér valószínűleg Naruto már halott lesz az öregség miatt (ha meg nem ölik).


Tiktokon látom hogy írják hogy igy meg úgy meghalt. Kérdem én hogy ezek az emberek mit néztek? El lett mondva minden értelmesen, és első mézésre is lehet érteni. Nem kell megnézni többször azt az 500 részt hogy megérts mindent, csak kicsit jobban oda kell figyelni.

2021. febr. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

hát azért 500 részt 1 megnézésre megérteni szinte lehelten.


De szerintem inkább hagyjuk ezt az egészet és inkább örüljünk hogy Naruto fanok vagyunk :D

2021. febr. 22. 13:19
 8/10 anonim ***** válasza:
Itt kapásból 2 ember is megértette, szóval nem lehetetlen 😄
2021. febr. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Srácok félreértitek, ez nem a Naruto mangában van, hanem a Borutoban. Szóval a kérdező jól mondja, az egész kérdése úgy ahogy van, illetve a négy alkérdésre adott magyarázat mind egy hatalmas nagy SPOILER egy másik mangából.

A kérdező erről láthatott posztot a Facebookon, mivel február 19.-én jött ki a Boruto mangának a jelenleg legújabb fejezete.


SPOILER

1 Naruto új "Baryon mode"-ja átalakítja Kurama chakráját nukleáris energiává, ennek viszont az az ára, hogy maga Kurama végleg felemésztődik ennek a használatától.

2 Nem lesz már jinchuuriki, de nem hal meg, mert nem szedték ki belőle erővel Kuramát, hanem Kuramának chakrája tűnt el Narutoból.

3 Semmi, Naruto elveszti minden Kuramával járó eddigi előnyt.

4 Mivel Boruto vitte be Momoshikinek a végső csapást, ezért ő is Ootsutsukivá fog alakulni idővel, illetve Kawakival is hasonló a helyzet. Ha valamelyiküket megetetik a tízfarkúval, akkor meglehet idézni az isteni fát és belehet teljesíteni az Ootsutsuki tervet.

SPOILER

2021. febr. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

9#


Köszi a választ :)


R.I.P Kurama :(

2021. febr. 22. 18:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!