Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Milyen lenne, ha Naruto...

Milyen lenne, ha Naruto irányítaná Magyarországot?

Figyelt kérdés

2021. febr. 23. 17:14
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
38%
Elköltöznék innen. Jó messzire.
2021. febr. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy itt néhány kommentelő már meg is erősített, biztos lennének olyanok, akiknek semmi sem jó. Én viszont büszke lennék a vezetőnkre, hogy minden embert egyenlőnek és a családjának tekint. De mivel Naruto egy várost irányít, mi pedig egy ország élére akarnánk, egyedül nem lenne képes mindent kézben tartani, és valószínűleg nincs annyi bizalmasa, aki garantáltan jól végezné a dolgát az ország többi részén. Szóval az a világ sem lenne fenékig tejfel. :/
2021. febr. 25. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim válasza:
100%

jobb lenne a ramen

legalábbis itthon még csak rosszat ettem- elég nagy csalódás volt mindig :(

2021. febr. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Én ettem jót, de mivel igazi japán ramen-t még nem ettem, nem nagyon van viszonyítási alapom. 😅
2021. febr. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
76%
Gyurcsányt még Ő sem tudná lepipálni....
2021. febr. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
82%
10-es vagyok. Nem értem, miért kellett így lepontozni a válaszomat. A pipa és az iksz nem like és dislike gombok. Azt mutatják, mennyire hasznos a válaszom, itt pedig nincs jó és rossz válasz, ugyanis ez egy véleménykifejtős kérdés. Csak azért, mert külföldi vagyok, le kell pontozni? Gratulálok az anyaországi mentalitáshoz.
2021. febr. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
65%

NeM ÉrTeM MiÉrT KeLlEtT ÍgY LePonToZni A vÁLaSzoMaT

GrAtUlÁloK aZ aNyAoRSzÁgI MenTaLiTásHoZ


sírsz még, vagy befejezted?

2021. febr. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
50%
Lol, nem is sírtam :D Vadidegenek véleménye nem zavar különösebben, de az a gond, hogy ezt a megkülönböztetést személyesen is tapasztalom. Persze tisztelet a kivételnek, mert vannak aranyos magyarországiak is. Te pont nem tartozol közéjük, de persze kellenek a bunkók is, hogy jobban értékeljük az értelmes embereket :) További szép napot kívánok neked! Én most kiszállok ebből a beszélgetésből, még mielőtt veszekedés lenne belőle. Csókoltatlak, Aranyom!
2021. febr. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
40%
😭😭😭😭😭😭😭 <--- this you?
2021. febr. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

12 azért nem egy átlagos város az hanem egy katonai város lényegében! nagyon más a kettő mert lényegében egyenlő és vagy nagyobb hatalma van mint a földes úrnak aki meg kb az ország elnöke valamint naruto "háborús" időkben lett hokage és folyamatosan szervezte a béke tárgyalásokat és helyre állításokat meg szerintem konohában biztos élnek 4-5 millióan

de lényegtelen mert megállná a helyét maga a falú durván 50 évet fejlődött azalatt a rövid 5-8 éven belül sőt némely terület előrébb is van mint nálunk de lehet csak a chakra miatt

2021. febr. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!