Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Valaki tud olyan animét,...

Valaki tud olyan animét, amiben középkorú férfi a fő szereplő?

Figyelt kérdés
Láttam már az After the rain c. Animét ami nagyon tetszett az egyik kedvencem. Ahoz hasonlót szeretnék

2021. febr. 28. 16:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Inuyashiki
2021. febr. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Usagi Drop

Udon no Kuni no Kiniro Kemari

Amaama to Inazuma

Kakushigoto

Barakamon


Mondjuk a 30-asok nálam nem jelentenek középkorúakat, de a japánok szerint már 23 felett vénember vagy, szóval ehhez igazítottam az ajánlásokat. :)

2021. febr. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm az Amaama to Inazuma c. Animét láttam.

A többivel csak az a bajom, hogy nem látszik rajtuk a kor de azért bele nézek köszönöm! ❤️😁

2021. febr. 28. 17:09
 4/7 anonim ***** válasza:

After the rain nem láttam, szóval hasonlót nem tudok


Fune wo Amu (The Great Passage)

2021. febr. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Relife. A férfi megfiatalodik és újra kezdik a gimis éveit
2021. márc. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Monster
2021. márc. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Az After the Raint nem ismerem, de tudok ajánlani animéket középkorú főhősökkel.

Rurouni Kenshin. Bár ebből az anime nem olyan jó. A manga (van hivatalos magyar kiadás) és a live action (nem csak hogy a kevés jól sikerült live action egyike, de nekem a kedvenc filmjeim között van, úgyhogy legalább egy trailert nézz belőle!) sokkal jobbak. :) Az anime is jó lenne... csak ahelyett, hogy a története lenne, több, mint a fele filler. Mint a Narutoban, csak ott legalább haladt a fő sztori is, de a Rurouni Kenshin anime a 105 része alatt a manga alig több, mint felét dolgozta fel, pedig a manga sem hosszú.


Hm. Mondanám a Boku Dake ga Inai Machi-t, ami zseniális anime, nekem top 3 szintű nagy kedvencem. Ott a főhős 29 éves, de időutazás miatt 11 éves testbe kerül, így nem tudom, hogy mennyire felel meg az elvárásaidnak. De a szereplők kora semmiképpen ne ijesszen el, nagyon intelligens, fesztült és zseniális az anime.


Clannad: After Story. A sima Clannad folytatása. Őszintén ilyen animével még nem találkoztam. A 44 része alatt tíz évet mesél el, és egy pillanatra sem válik unalmassá. Az az egyetlen hátránya, hogy a Clannad anime nem túl erős, a (majdnem tökéletes) After Story előtt pedig azt kell látni. De azért tegyél vele egy próbát!


Psycho Pass: Marha rég láttam, de rémlik, hogy a főhősök nagyjából középkorúak. De nem tudom biztosra. Ott már érik egy újranézés...


Ennyi jut eszembe. :)

2021. márc. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!