Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A Cupid’s Chocolates, Aishen...

A Cupid’s Chocolates, Aishen Qiaokeli Jinxingshi donhua nincs meg japán szinkronnal valahol mint a Spirit Fox?

Figyelt kérdés
A spirit Fox amúgy miért lett abbahagyva a 2.évadnál, nem volt elég népszer?

2021. febr. 28. 19:48
 1/5 anonim ***** válasza:

nincs mivel nem készült hozzá japán szinkron

a spirit foxnál sem igen a későbbi évadoknál ami kár mert az anime elég népszerű volt még japánban is

népszerű volt ahogy mondtam csak 1 részt anno nem volt elég rész mert az eredeti kínainál a részek nem 24 hanem 13 percesek voltak ha lesz lehetne már most is mert a mai napig is megy töretlenül... sajna indán nem fordítják pedig még kínai szinkronnal is lenne rá igény

2021. febr. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A spirit fox résznél nem értem amit írtál, még1x összefoglalnád?
2021. febr. 28. 23:37
 3/5 anonim ***** válasza:

bocs lehet zavarosan írtam ":D

a fox spiritnél habár volt japán szinkron de mert csak nagy népszerűsége volt japánban és amikor vége volt az "első évadnak" ami igazából 4 volt (a kínai verió 10 perces részek voltak) akkor még nem volt elég anyag a folytatáshoz viszont azóta folyamatosan jön ki most tart a 10. évadnál szóval lehetne csinálni még egy 24 részes évadot

de lehetséges hogy nem lesz japán verzió... (most inkább a koreai dolgokra koncentrálnak és magára a japánra)

és kár hogy indán sem adják ki még ha csak kínai verzió van mert itt is sokan nézték azt a sorozatot szóval lenne rá igény


a többi kínai animénél nincs japán szinkron mert nem volt elég népszerű japánban

2021. febr. 28. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Kivéve a Mo Dao Zu Shit :)Szívből ajánlom ha még nem ismered.

Kínaiul és Japánul is nagyon ott van.


Öm...most sem nagyon érhető, de amit eddig láttam , hogy itthon sem elérhető a 6.évadtól az eredeti kínai sem , pedig már a "10.évadnál" tart?


Tényleg kár érte...Ezt japánul kesztem el, nem tudnám már kínaiul hallgatni, de úgy tűnik kénytelen leszek...

2021. márc. 1. 00:23
 5/5 anonim ***** válasza:

10 évad van és jelenleg is megy

japánban 4-et adtak le ami az indán is fent van

japánban szintén népszerű volt az anime de a folytatáshoz nem volt még elég anyag (az csak az utóbbi 2 évben lett meg) de ekkor már más dolgokra ruháztak be a japánok ezért sem szinkronizálták le

bocs ennél jobban nem lehet elmagyarázni ":D

2021. márc. 1. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!