Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Szerintetek az Sk8 the infinit...

Tendorami kérdése:

Szerintetek az Sk8 the infiniti-ben Reki a folytatásban inkább a deszkák készítésésre fog koncentrálni?

Figyelt kérdés
Szerintem inkább az lenne a jó ha feltörekedne és ő lenne a legjobb.😅😋

2021. febr. 28. 20:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is sokkal jobb lenne,ha őt helyeznék a deszkázókirály központba. Mármint okés,hogy van egy olyan anime amiben nem a főszereplő a mindenség közepe,de az sem jó,hogy ha csak támogatóként szerepel... Amúgy szerintem marad deszkakészítőnek és egy egy ragelés közben kihív,majd embereket csatára,amit végül Langa nyer meg neki...
2021. márc. 1. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem.

A részeket tekintve tényleg arra utalnak, hogy Reki support lesz, viszont az opening elég egyértelműen arra utal, hogy Langával lesz valami és Reki próbálja megmenti. A legvégén pedig együtt - mindenki - a tetőn áll, ami valószínűleg arra utal, hogy mind deszkás marad, riválisok és barátok.


Az opening-et érdemes az animék esetén komolyan venni, elég sok utalást beleszoktak rakni és sok minden kiderülhet a történetre nézve.

Csak hogy lásd mennyivel másabb egy japán opening, mint mondjuk egy amerikai. Hasonlítsd össze a shaman king eredeti (japán) és az amerikai openinget. Érdemes mindenre figyelni, karakterek személyiségéről, szerepéről mit tudsz meg, story-ról.

Japán opening:

https://www.youtube.com/watch?v=Ps0K-v0Pw0E

Amerikai opening:

https://www.youtube.com/watch?v=8qLl145FqQg


Amerikai opening rendszerint csak jól akar kinézni mélyebb jelentés nélkül. Így ha anime esetén szeretnéd valamennyire megjósolni az eseményeket, akkor az openinghez érdemes nyúlni.

2021. márc. 2. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Értem. Remélem úgy lesz. Köszönöm a válaszotokat💖
2021. márc. 2. 15:53
 4/5 anonim ***** válasza:

SPOILER alert, de gondolom mivel ezt kérdezted nézed a sorozatot, úgyhogy nem lesz nagy meglepetés: Langa jelenleg nem igazán van jóban Rekivel, aki haragszik rá, az Adam-os dolog miatt. Alapvetően egy jó deszkás, de Langa mellett nem, és épp ezért szerintem át fog térni a deszkakészítésre :// legyen ez jó hír, vagy sem. így tud Langának új deszkát készíteni, amit most ugye összetört amikor Joe ellen ment...

még csak annyi, hogy szerintem az Adam x Langa dolog nem fog segíteni Reki és Langa barátságán, az openingben is látható, hogy Langa "áttér a sötét oldalra".

de ki tudja, kb 12-13 rész lesz, és már a 9.nél tartunk, szóval vagy lezárják mindenféle bonyodalom nélkül, vagy lesz második évad (én inkább ezt gondolom).

2021. márc. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igazad van. Habár egy kicsit sajnálom hogy Reki nem fog feltörekedni. De kiváncsi leszek a folytatásra!😫💖
2021. márc. 16. 08:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!