Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Szerelmes animét tudtok...

Szerelmes animét tudtok ajánlani, ami hasonló a Say I love you-hoz?

Figyelt kérdés
Nem igazán szeretem a szerelmes animéket, mert általában csak a végén jönnek össze a párok, ez az anime viszont nagyon megfogott. Tudnátok írni olyan animéket, amelyekben hasonlóan már az eleje, vagy a közepe felé összejönnek és a párkapcsolatukról szól a történet? Ha nem nagy kérés, 1-2 mondattal le tudnátok írni, hogy kb. miről szól? Előre is köszönöm.

2021. márc. 2. 17:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Bokura ga Ita. Itt konkrétan az elején összejön a két főszereplő és a kapcsolatukról szól az anime. Amolyan tipikus első szerelem. Mondjuk én abbahagytam, mert nem fogott meg.
2021. márc. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szia

Az Ookami Shoujo to Kuro Ouji esetleg ilyen. Amiről szól az annyi hogy a srác népszerű és valami incidens során megegyeznek hogy a sárc eljátsza hogy együtt vannak. Innen indul a sztori én régebben láttam de nagyon tetszett annó.

Ami még tetszhett az esetleg az Itazura na Kiss. A sztori hasonló mert a srác gazdag a csaj annyira nem és a lány szerelmes lesz a fiúba aki majd egy kis idő után elkezdi viszonozni a lány érzésit. Kerek és szerethető a sztori nincs sírós meg bosszantó vége mint a legtöbb romantikus animének (ezt úgy mondom hogy imádom őket).

A Kamisama Hajimemashita című animét is ide tudnám sorolni de az egy kicsit másabb kategória viszont nagyon élvezhető az is.

Remélem valamennyire tudtam segíteni.

2021. márc. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :)
2021. márc. 7. 16:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!