Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Fiuk is szoktak yaoi-t vagy...

Fiuk is szoktak yaoi-t vagy bl-t nézni, olvasni?

Figyelt kérdés
Vagy fiuk közül esetleg csak lmbtq tagok néznek, olvasnak ilyesmiket? Valamelyik nap pont eszembe jutott, hogy hetero fiuk is úgy érdeklődnek-e ez után mint én lányként?

2021. márc. 8. 22:24
 1/10 anonim ***** válasza:
46%
Max yurit, de yaoit biztos nem. Te is azért olvasol/nézel yaoit mert az ellenkező nemet látod benne, ugyanez a fiúknál a yurival. 18/f
2021. márc. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Nem. Én a cuki anime lányokat szeretem nézni. Sok amúgy történetre sz.r animét csak a cuki lányok miatt nézem.😅 Ha egy anime csak fiú szereplőkből áll, sokszor el se kezdem és ehhez nem kell yaoi-nak, bl-nek se lennie.
2021. márc. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
73%
főként melegek nézik hisz nekik lett kitalálva de sokkal kevesebb az átmenet mint egy yuri animánél ott meg van mind a hetero mind a homo átmenet
2021. márc. 9. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen. Amúgy a yaoi és a yuri is női műfaj, nőknek készül. Miért ne olvashatna egy fiú is BL-mangát?
2021. márc. 9. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy ismerősöm nézett meg 1-2 klasszikusnak számító darabot, mondván, ha már régóta animézik, illene ebből a műfajból is látnia legalább egyet-kettőt. Szóval ő az animés "általános műveltség" kapcsán nézett bele BL művekbe, de miután letudta őket, nem tervez újabbakat nézni. Nem panaszkodott, mert visszafogott, inkább a témát pszichológiailag megközelítő művekre esett a választása, de nem lett a kedvenc műfaja.
2021. márc. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
91%
Ha ez számít, párom már 3x megnézte velem a The Untamed-ed, és nagyon tetszik neki, megvette nekem könyvben is, igaz ez nem anime, de BL
2021. márc. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
83%
Láttam már egy pr BL-t és nekem tetszett. Nem ódzkodom ezektől.
2021. márc. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
64%
Nem nézek. A két legközelebbi, amit láttam a Prince of Stride és a Free!!. Ezek és a néhány tucat shoujo közben rájöttem, hogy valamiért egy bizonyos női csoportot (kamaszlányokat) célzó animék általában elborzasztóan alacsony színvonalúak. Talán a legalacsonyabb, amit a médium kínálni tud. Nincs kedvem még újabb mélységekbe szállni.
2021. márc. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
74%
8-as, a Free! nem BL, bár igyekeznek annak beállítani. Semmi nincs benne, ami BL-re utal. Még a Yuri on Ice is BL-ebb, aztán az sem az. XD
2021. márc. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

#9

Olvasd újra a kommentem és idézd a részt, ahol azt írtam, hogy az.

2021. márc. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!