Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mi történne, ha valaki megenné...

Mi történne, ha valaki megenné mind a 9 titan shiftert?

Figyelt kérdés

2021. márc. 9. 10:49
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Az összes erőt ő birtokolná, mint a legelején Ymir Fritz.
2021. márc. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
De ez nem adna neki valami pluszt?
2021. márc. 9. 11:23
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném.
2021. márc. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Csak annyit, hogy a 9 titánerőt megint egyesítené. Alapból sok mindennel bírna, mert ott lenne a War Hammer, az Attack, meg mindegyik. Sok képességgel bírnak egymagukban is, de akinek meg van mindegyik az a legerősebb ember az aotban.
2021. márc. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Csak ugyanúgy megrövidül az élettartama, gondolom :/
2021. márc. 9. 13:49
 6/26 anonim ***** válasza:
12%

Az élet rövidülést kitudja lehet arra is van egy magyarázat

Én még arra is gondolok hogy ez egy ál hír azaz mindegyik harcban halt meg 5-6-7 éven belül és ezért ki alakult ez a 7 éves dolog de lehet ez nem igaz

De szerintem akkor is van ebben valami hogy 7 éven belül meghalnak

Valami csavar esetleg

A titan erők meg alapból különbözőek főleg ha egyesítik pl

Cart titan: nagyon gyors, folyékonyan tud beszélni, hónapokig képes átváltozás maradni

Attack titan: elvileg itt a dühöngés és az ebből fakadó erő a lényeg pl képes többször átváltozni egymásután

Warhammer képes azt a szilárd kristályt létrehozni bármilyen formában

Páncélos erős védelem páncél borítja (valószínűleg sokkal erősebb mint a warhammer páncélja)

Beast neki állati jellemzői jellegzetességei vannak szoval fizikailag sokkal erősebb lehet mint a többi titán (kivéve a kolosszus)

Kolosszus neki van a hatalmas mérete önmagáért beszél

Álkapcsos az állkapcsa a legerosebb kristalyt is képes áttörni valószínűleg mindent képet

Female kissé rejtély alapból meg vannak az eroseggei de különlegesség az nincsen (rugalmas gyors tovább képes átalakulni elvileg önmagától képes a kemenykedést valamennyire használni

Kereső képes irányítani a sima titanokat valamint az összes eldiaival össze van kapcsolva és képes kitörölni az emlékeket

2021. márc. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
97%
13 év előző, nem 7
2021. márc. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
12%
akkor 13 ":D
2021. márc. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Már Eren sztem nem is élne xxd de javítsatok ki
2021. márc. 9. 16:49
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

"Már Eren sztem nem is élne"


Még 4 éve maradt a 13-ból, szval nem tudjuk. Viszont az tényleg érdekes, hogy egyszer sem láttunk arra példát, hogy valakinek lejárt a 13 év, és nem adta tovább a titánerőt. Bár, ahol most a tart a manga az utolsó fejezet előtt, szerintem már nem is fogunk ilyet látni :D

2021. márc. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!