Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Egyetérthetünk abban, hogy a...

Egyetérthetünk abban, hogy a Jujutsu Kaisennek vannak a legjobb harcjelenetei?

Figyelt kérdés

2021. márc. 9. 16:56
A kérdező szavazást indított:
Egyetértek
Nem, mert... (leírom kommentben)
27 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
97%
Nem, mert nem minden embernek ugyanaz tetszik.
2021. márc. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
57%

Mármint hogy érte?

Ha az animációt nézzük még a top 10-ben sincs ott.

2021. márc. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
39%

Nem rosszak egyébként egy újabb shounen éra lehet belőle mint a boku no herobol majd még elválik

De egyébként jó harc jelenetei vannak és kreatívak is valamint az animáció effektek is egyediek

Persze most hirtelen bejöttek a fizikailag erős karakterek megint 😅😂 deku elott nagyon kevés volt hosszu ideig az elott volt divat utána átment különleges képességekbe és ravaszságba/fortélyba pl gyenge képesség de nagyon jól kitudja használni és most megint deku asta és itadori

(Dekunál még nagyon üdítő is volt de most megint kezd el szaporodni)

2021. márc. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
78%

Én szeretem a JJK, de nekem a harcjelenetek csak ilyen "vannak" kategória. Nyilván jó a mappa animálása, meg pár mozdulatsor nekem valóban odab..szós, de nem emiatt nézem :D

Kicsit hiányolom belőle a tervezést, nehezen mérem fel hogy ki milyen erős, jelenleg az erőviszonyok működése sem tiszta nekem, de majd hátha egyszer :D

2021. márc. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem rosszak a harcjelenetek, viszont az anime egyértelműen javít a mangához képest élvezhetőségre.
2021. márc. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
46%
Nagyon nem. A Jujutsu kaisen csak flexel azzal, hogy mennyire jó az animációja, de kb csak ennyit tud. Pl a Narutoban sokkal jobb harcok vannak, mert ott a taktikákra helyezik a hangsúlyt, gondolkodnak harc közben az emberek, változatosak a képességek. A zenei aláfestés meg ezerszer jobb, így a hangulata is erősebb.
2021. márc. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A komment alapján olyan, mintha nem is néznéd. Itt annyira látványosak a harcok, hogy leesik az állad, mennek a taktikák és nagyon változatosak a képességek.
2021. márc. 14. 15:38
 8/8 anonim ***** válasza:
7-es ez kinek szólt?
2021. márc. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!