Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mely Attack On Titan karaktere...

Mely Attack On Titan karakterek idősebb kinézetét oldották meg a legjobban szerintetek az utolsó évadban?

Figyelt kérdés
Szerintem Jean és Eren első helyen állnak. Reiner is jó egyébként, csak ahhoz képest, hogy 21 éves, úgy néz ki, mint ha 40 lenne.

2021. márc. 11. 06:49
 1/4 anonim ***** válasza:
96%
Reiner lelkileg nagyon le van terhelve lelkileg, ne véletlen akar végre meghalni, szóval azért olyan a feje mintha sokkal idősebb lenne. A többieké pedig szerintem marha jól sikerültek, egyedül Levi az aki, régen sem nézett ki 40 évesnek, de legalább még most se
2021. márc. 11. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
95%
Nekem Erennek, Jeannak és Arminnak tetszik legjobban az új dizájnja, de Reiner se rossz
2021. márc. 11. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
91%
Mikasán kívül szerintem mindeki jó lett.
2021. márc. 11. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Véleményem szerint az összes karakter jól néz ki az új évadban a maga módján. A legjobb talán Arminé és Erené. Levi jól néz ki, mint eddig is. Reiner fáradt és kimerült, azért adtak neki ilyen kinézetet szerintem. Mikasanak ilyen a stílusa, szerintem illik hozzá a mostani kinézete. Jeant imádom, eddig is jól nézett ki, most is jól néz ki. Sasha és Connie kinézete is szuper lett, nem tér el nagyon a régitől, de mégsem ugyanolyan. Elég jól eltalálták szerintem.
2021. márc. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!