Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Attack on Titan, mit gondoltok...

Attack on Titan, mit gondoltok a 138. fejezet utolsó kepkockájáról?

Figyelt kérdés

* SPOILER (biztonság kedvéért)*


Ugye Mikasa megcsókolja Eren levágott fejét, de nekem nagyon úgy néz ki, mintha Eren is "csücsörítene". Mit gondoltok erről?(tisztában vagyok vele, hogy elég idióta kérdés, de egyszerűen kíváncsi vagyok mások véleményére)

Előre is köszönöm a válaszokat!<3



2021. márc. 20. 23:53
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Nincs is még ilyen rész... Még csak a 74 dik jött ki.
2021. márc. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem szerettem volna senkinek sem spoilerezni, ezért írtam bele a kérdésbe, hogy "138. fejezet", ami szerintem egyértelművé teszi, hogy a mangából kérdezek. Bocsánat a spilerért.
2021. márc. 22. 19:53
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
1-es válaszoló szerintem azt se tudja, hogy mangából adaptálják ezt az animét xD
2021. márc. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Fuu ember de el voltam tévedve neeeee. Mivel én a mangát nem követem, ezért foggalmam sincs hány fejezete van. Csak megláttam a számot aztán leírtam hogy ilyen nincs is. És mást nem olvastam el, úgyhogy hálaisten nem spoilereztem le magamnak semmit.
2021. márc. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
86%

Nem csak te gondolod ezt, plusz először Mikasát nézte majd becsukta a szemét. Elemezték ezt a képet mások is. Mindenesetre nekem ebből a fejezetből egyértelműen az jött le, hogy Eren is szerette.


Aztán jönnek az Eremika utálók, hogy márpedig Historia gyereke Erené. Tudom, a kettő nem zárja ki egymást, de minek ez a dráma az utolsó fejezetben. 😂

2021. márc. 25. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
72%

Szerintem Eren nem szerette Mikasát szerelemmel, csak úgy mint egy testvért.

Bár még bármi a felszínre kerülhet szóval semmi sem zárja ki a lehetőséget

2021. márc. 26. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
52%
Egyetértek az előzővel.Szerintem Eren nem szerette úgy Mikasat.
2021. márc. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!