Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Voltál már anime karakterbe...

Voltál már anime karakterbe szerelmes, ha igen kibe?

Figyelt kérdés

2021. márc. 21. 20:32
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
58%

Nyilván ez nem igaz szerelem.

Csak tetszés. Tinikorban normális, felnőttkorban nem mondanám annak.

Kedves, kérdező, nagyon sok ilyen karakterbe voltam/vagyok ,szerelmes" (btw 16 vagyok :D, szóval még tini)

Ilyen a Haikyuu-ból Kenma Kozume, Bokuto Kotaro, Kageyama Tobio

Bnha-ból Todoroki Shoto és Bakugou Katsuki

Ao haru ride-ból Mabuchi Kou.


Sok van, nem fogom mindegyiket felsorolni. :D

2021. márc. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim válasza:
82%
Szerelmesnek nem igazán mondanám magam, inkább hatalmas ideál.. Mint például Chuuya Nakahara, Ash Lynx, Angelo Lagusa, Zeke Yeager. :)
2021. ápr. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim válasza:
77%
Persze addig amíg nem volt barátom, addig szerelemnek mondtam😂
2021. ápr. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
77%

Igen voltam/vagyok.


Izuku Midoriyába, Shoto Todorokiba a mha-ból, és Edward Elricbe a Fullmetal Alchemist Brotherhoodból.

2021. jún. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
14%
Irma nénit a frakk- ból csinálnám XD De beteg állatok vagytok ti..rajzfilm szereplőkről beszéltek🤣🤣🤣A vicc hogy tényleg komolyan gondoljátok és nem láttok benne semmi defektet🤣🤣Pedig van ám nem is kevés.
2021. jún. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
81%

#25


Kérlek, senki NE keverje össze a mese és az anime karaktereket. Kiemelném, hogy amikor arról beszélünk, hogy "beleszerettünk egy karakterbe". Akkor a karakter személyiségéről beszélünk.

"De beteg állatok vagytok ti..rajzfilm szereplőkről beszéltek🤣🤣🤣"

Az a szomorú, hogyha egy Hollywood-i sorozatról beszélnénk, vagy bármi élőszereplősről, senki se (vagy kevesebben) gondolnák "betegesnek". De miért? Itt a személyiségekről beszélünk. Mindegy, hogy rajzolva van e vagy sem.

Ráadásul sok ember szerint (velem együtt is) sok anime karakter igenis jól néz ki. Lehet ezzel egyet érteni, meg nem is. De kérlek tartsd tiszteletben mások véleményét, és nem kell leszólni őket.

2021. jún. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%

Aizawa Shouta

Hatake Kakashi

William James Moriarty

Gojo Satoru

Levi Ackerman

Hisoka Morrow

Yami Sukehiro

Szeretem őket de ez nyílván nem olyan mintha rendes emberbe lennék szerelmes ez amolyan rajongás vagy mi.

2021. jún. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!