Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Attack on titan most akkkor...

Attack on titan most akkkor ki a gonosz? Az eldián nép vagy marley népe?

Figyelt kérdés

Én úgy gondolom, hogy mindent egybe véve marley a gonosz mert a falak felhúzásánál a király elismerte bűneit és összedolgozott a marleykall, hogy megszüntesse az eldiai birodalom által jelentett veszélyt. Ennek ellenére kb 100 évvel késsőbb marley támadt eldiára és a falak visszafoglalásáig erennék mindent csak a túlélésért tettek.


Arról nem is beszélve, hogy marley gyerekeket sorozott be titán shifternek



2021. márc. 24. 11:24
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

"A story akkor lett volna szerintem érdekesebb ha úgy írják meg, hogy a falakon túl tényleg nincs embiriség...."

Az mitől teszi érdekesebbé? Akkor csak egy tipikus, monoton shonent kaptunk volna.

Akkor nem lehetett volna trükközni a különböző titánokkal, a különböző motivációkkal, és még a falat sem törték volna át.

És sokkal rövidebb is lenne, mivel csak azt a technológiát kell elérni, amivel már elég biztonságosan tudják kiiktatni a titánokat.

2021. márc. 26. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha a falakon kívül nincs emberiség, megcsömörlött volna a sztori. Végül is a 3. és a 4. évad között az összes titánt leölték a Paradise szigeten. Nézhetnénk, milyen békésen éldegélnek :D. Én szeretem a történelmet, és kifejezetten megmozgatta a fantáziámat. Marley egy náci állam, az eldiaiak pedig szuperzsidók.
2021. márc. 26. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
79%

"Marley egy náci állam, az eldiaiak pedig szuperzsidók."


Mindkettő egy autoriter diktatúra, egyik sem különb a másiknál. A múltban meg Eldia volt náci

2021. márc. 26. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Marleyn belül nagyon hasonló a helyzet, mint anno a zsidók Németországban. Ott élnek gettóban az eldiánok. A Paradise szigeten tulajdonképpen meg királyság van, de a katonaság kormányoz.
2021. márc. 26. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

"Marleyn belül nagyon hasonló a helyzet, mint anno a zsidók Németországban. Ott élnek gettóban az eldiánok"


A múltban meg fordítva volt.

2021. márc. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!