Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A Fullmetal Alchemist: Brother...

Gundika kérdése:

A Fullmetal Alchemist: Brotherhood csak a Fullmetal Alchemist újra dolgozása?

Figyelt kérdés
Nem igazán értem, végig néztem a sima FMA-t aztán elkezdtem a FMA brotherhood-ot és ugyanazok a részek vannak benne. Csak újra fel van dolgozva, nem történik semmi új?

2021. márc. 27. 01:04
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Az eleje egyforma, de a vége más. A sima FMA még a manga befejezése előtt készült, a Brotherhood pedig utána és mangahű. Vannak benne új karakterek, teljesen más karakter benne Sloth, Wrath és Pride mint a simában és így tovább. Már rég láttam, nem tudom hanyadik résztől változik de idővel más irányt vesz majd a sztori
2021. márc. 27. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Kábé Greed/Kapzsi felbukkanásáig megy egy sínen a sztori, utána teljesen más irányt vesz. A Brotherhood meséli el az eredeti történetet, a 2003-as anime csak az anime készítőinek az agyszüleménye.
2021. márc. 27. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
95%

A sima FMA kb. abban a cipőben van, mint a Trónok harca :D


A Brotherhood teljesen az eredeti történetet követi

2021. márc. 27. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon régen néztem őket, de ami nekem nagyon szembe jött az a Lust karakternek a különbségei, a 2003-asban jobban előtérben van. Meg úgy az egész homonkuluszosdi másabb.
2021. márc. 27. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Kicsivel komolyabb lett az anime, ill. más magyarázatot kapnak a homunculusok, megjelennek más országok, s más a nagy terv a háttérben.
2021. márc. 27. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
77%

Egyébként a 2003-as sorozatnak van egy filmes folytatása.

FMA: Shambala hódítója címen.


Egyértelmű hogy Testvériség lett a jobb. De nekem a 2003.as is nagyon tetszett.

2021. márc. 27. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim válasza:
70%
A FMAB sokkal jobb.
2021. márc. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
77%

Egyetértek mindenkivel!

Sokkal komolyabb az fmab. Nekem Hohenheim abszolút kedvenc. Szerettem őt nagyon a brotherhoodban. Ott igazi apja a fiúknak. Az elsőt csak párszor láttam, de mindig rájövök hogy borzasztó a befejezése, és meg sem közelíti a testvériséget.

2021. márc. 27. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
63%

Nekem meg pont a 2003-mas a kedvencem, azt már ezerszer láttam, míg a Brotherhood-ot csak egyszer. Tetszett, nem rossz, de számomra a 2003-mas visz mindent. És nem érdekel, hogy nem mangahű, legalább nem kötelezően happy endes, mint a másik. A 2003-mast láttam először egyébként, akkor a mangáról még nem is nagyon tudtam.


Szerintem amúgy mindkettőt megéri megnézni, de természetesen nem egyformák, bár a maguk nemében mindkét feldolgozás remek.

2021. márc. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
69%
9-es vagyok. Amúgy pont az FMA Brotherhood eleje eléggé el van sietve. Míg a régiben szépen be van mutatva minden, a 2009-esben csak átrohanunk a főbb eseményeken. Aki csak ezt látja, de a mangát nem olvasta, annak elég érthetetlen pár dolog.
2021. márc. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!