Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Hány részből áll a régi Yu-Gi-Oh?

Hány részből áll a régi Yu-Gi-Oh?

Figyelt kérdés
Ncore-ról tudtam csak letölteni, ott 49 rész van egybe fenn, de az utolsó rész már csak angol nyelven, és amúgy is lezáratlannak tűnik a sztori. Annak a résznek a Sárkánykocka mesterei part 4 a címe. Van folytatás? Ha igen, hol lehet megnézni, és egyáltalán hány rész/hány évados az egész történet?
2021. ápr. 1. 15:01
 1/6 anonim ***** válasza:
79%

Yu-Gi-Oh! Duel Monsters 224 részes, ebből itthon csak 48 rész lett szinkronizálva (wikipédia szerint)

indavideó vagy feedthegeek-en megtalálod a többi részt, de azt nem tudom hogy japán vagy angol szinkronnal van-e

2021. ápr. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%

A régi, tehát a Duel Monsters elődje 27 epizódból áll. 1998-ban vetítették Japánban. Ehhez sem magyar szinkron, sem magyar felirat nem készült, mivel hazáján kívül sem igen forgalmazták a brutalitása és a darkos története miatt.


[link]


A Yu-Gi-Oh - Duel Monsters 224 epizód, de ebből valóban csak 48 epizód ment le borzalmas magyar szinkronnal és amerikai nevekkel az RTL Klubon.

Én ajánlom az egészet eredeti nyelven nézni, mert az angol szinkronnal gyilkolni lehetne. Meg a magyarral is.

2021. ápr. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%
2-es vagyok. A Duel Monsters összesen 5 évados. Maximum felirattal fogod megtalálni. Ha tudsz angolul, akkor angol felirattal végig fenn van Gogoanime oldalon.
2021. ápr. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Legalabb szinkronizaltak le volna a 49.reszt!
2021. ápr. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2-es vagyok, nem értem a lepontozást. Mivel két régi Yu-Gi-Oh van. A legrégebbi az 1998-as verzió, ami a Duel Monsters előzménye.
2021. ápr. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
2-es. Én zöldet nyomtam, köszi a választ!
2021. ápr. 1. 23:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!