Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Most, hogy vége a téli szezonn...

Most, hogy vége a téli szezonnak, melyek lettek az új kedvencek, melyekben csalódtál, melyik lepett meg esetleg, melyik folytatását várod?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 3. 20:10
 1/10 anonim ***** válasza:
Hypnosis Mic meglepően és nagyon enyhén kifejezve csalódás
2021. ápr. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%

Horimiya lett egyszerre kedvenc és csalódás

szépen megcsinálták, csak sajnos a második felén érezhető volt, hogy kicsit gyorsan haladnak vele, míg az utolsó részben pedig megkaptuk a manga utolsó fejezeteit. Sok lett a karakter benne, mindenki kapott egy pár percet.


Yuru Campnek a folytatását várom a legjobban, jól sikerült a második évadja (is)

2021. ápr. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%

Semmi. Nem lett új kedvencem. Ez a szezon csak úgy eltelt. Az egyetlen, amire azt mondanám, közel került és méltatlanul alulértékelt, az az Urasekai Picnic.


Amire kifejezetten azt mondanám, hogy csalódás, olyan sem volt. Csalódáshoz alulmúlt elvárások kellenek. Ezzel a szezonnal szemben viszont nem vártam semmit.

2021. ápr. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
6%

3-as na igen

A folytatások azonban kivételek pl dr stone re zero és a shingeki no kyojin

De a shingeki az felülmúlta ön magát és nagyon sok animet is ezzel az evaddal (mégha a titan harcok nagyon ocsmányok is voltak)

A re zero hát 1-2 résznél fel ment 1-2 résznél le ment kissé csalódás volt mert sokat ingázott a színvonal! Az elsô évad ha 10/9 de ez a második évad (mindkét fejezete) kb 10/6 szoval eléggé le esett

A dr stone tartotta magát sikerült jó csavarokat be tenni de kissé gyorsnak éreztem mindenesetre jó volt a története

Ami meglepően jó lett az a kumo desu ka sajna a sokadik lehúzott trash isekai de 100x jobb mint a slime! Ebben lehet bőven érezni hogy van tét és van story és azt a felesleges lehúzó semmittelen háremet sem tették be! Valamint így hogy a történet 2 ívben megy szinten sokat hozzà tesz

2021. ápr. 3. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%

#4

A Shingeki no Kyojin le van szarva. A Re:Zero első évada 4/10 volt, innentől az is le van szarva, a Dr. Stone első évadát sem fejeztem be, a Kumo desu ka-t sem néztem és nem is fogom. Láttam már vagy 70 isekai sorozatot és nem döglök meg érte, hogy megnézzem a 71-ediket, amiben már annyira nem tudnak mit kitalálni, hogy csótányként meg szotyadékként születik ujjá ugyanaz a semmirekellő.

2021. ápr. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
22%
5-ős oké...? 😂😅 te is le vagy szarva… 😅😝
2021. ápr. 3. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

#1

A Hypnosis Mic nem az előbbi szezonban volt?


A Horimiya, a Skate-Leading Stars és az Ichu tetszett. Nem voltak elvárásaim egyik felé sem, ez a szezon nekem is csak úgy elment, mint a harmadik hozzászólónak 😅

2021. ápr. 3. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
7. Na bakker,úgy látszik le vagyok maradva már 2 szezonnal.. Teljesen abban a hitben voltam,hogy ez még csak most jött ki. Lesz még mit felhoznom. :(
2021. ápr. 4. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
12%

De utálom az 5-öshöz hasonló embereket. A hozzáállás miatt.


Amik nagyon tetszenek azok a SK8, Kemono Jihen, Tenkuu Shinpan és a Kumo Desu ga, Nani ka.

Azt a kezdete előtt lehúzták a CGI miatt, nekem se volt elvárásom felé, komolytalannak tűnt, de én imádom.


Ami csalódás volt az a Yakusoku a vége miatt, Aot S4, elment de nálam max. 7/10.


Nekem a téli volt a legerősebb eddig. Bár első szezonosom tavalyi tavasziban volt.

2021. ápr. 4. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
32%
9-es a shingeki szerintem nagyon sokat fejlődött és habár a cgi lehúzta és ez az évad alapból nem volt egy harc orientált de a drámai és filozófiai része mindent vitt
2021. ápr. 4. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!