Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Valami információ az ao no...

Valami információ az ao no exorcist 3.évadáról?

Figyelt kérdés

Kutakodtam pár helyen, de sehol nem találok róla pontos információt.

Hátha valaki többet tud róla mert nekem ez így elég befejezetlen ahhoz képest, hogy milyen jónak ígérkezet.



2021. ápr. 6. 22:15
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ismételten: az animéknél az égvilágon SEMMIT sem jelent, hogy valami függővéges vagy befejezetlen-e. Az esetek többségében az az egy-két évad lényegében reklám, mert akinek megtetszett a sztori, az meg fogja venni a mangát, hogy elolvashassa a folytatást.


De egyébként:

Egyelőre úgy tűnik, hogy nem lesz. Bár esélytelennek nem mondanám, hisz második évadot az első évad után 5 évvel kapott, úgyhogy igazából elképzelhető, hogy úgy 2022-23 környékére meglepnek minket egy harmadik évaddal. Viszont maradjunk annyiban, hogy nagyon kicsi az esélye.

2021. ápr. 6. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha érdekel a sztori, akkor nagyon tudom ajánlani a mangáját! Szerintem sokkal jobb, mint az anime, bár a manga sincs még befejezve, szóval egy igazi befejezésre még mindenképp várnod kell pár évet.
2021. ápr. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!