Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mit gondoltok az Attack on...

Mit gondoltok az Attack on titan 139. fejezetéről?

Figyelt kérdés
[link]

2021. ápr. 8. 12:44
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:

Én nem tudom... annyi jó teória született a végével kapcsolatban, először kicsit csalódott is voltam. Lehet nem ismeritek, de olyan érzéseket váltott ki belőlem, mint a Stone Ocean, most is elég üresnek érzem magam. Talán csak mert vége a mangának, nem tudom. Lehet csak én gondolom így, de szerintem Mikasanak így a végére jobb lett volna maghalnia, Erennel együtt. Eren végre szabad. :) Nagyon jó volt a végén látni Sashat és a többieket, annyit sírtam. Mondjuk elég feltűnő ahogy Isayama csak azért akart Historianak gyermeket, mert már nem volt rá szükség. Sokan azt hitték fontos szerepe lesz a babának. Végén láthattuk Ricot is (mikor mondják, hogy ha nem harcolunk, nem nyerhetünk), örülök hogy nincs baja. :D


Isayama nagyon jó munkát végzett, az Snk örökké a kedvencem marad.

2021. ápr. 8. 14:22
 2/28 anonim ***** válasza:
67%
Mikasa jelenete szerintem borzalmas, ahogy megkérdezi Eren sírját, hogy örül-e annak, hogy meglátogatják, nagyon bizarr, mint aki megőrült.
2021. ápr. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
65%
Nem tetszett egyáltalán. Isayama ennél sokkal jobbat is ki tudott volna találni. Így az egész anime tulajdonképpen csak arról szólt röviden, hogy Ymir volt annyira hülye liba, hogy egy olyan embert szeressen, aki kiírtotta a családját meg neki is annyi fájdalmat okozott és nem tudta feldolgozni azt, hogy a király csak egy rabszolgának nézte őt... Ez az AOT, ezt nevezzük mi Attack on Titan-nak, ez az, amit mi annó mesterműnek neveztünk. Siralmas.
2021. ápr. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
76%
Nekem sajnos olyan érzésem van, mintha csak le akarta volna zárni gyorsan. De miért? Siettette a kiadó, vagy elege lett Isayama-nak? Ti is átverve érzitek magatok amúgy? :( Nagyon beharangozta, hogy egyátalán ne számítsunk happy endre. Ez lenne a nem happy end, hogy Eren meghalt és kész?
2021. ápr. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:

4-es,


Ha rákeresünk a 139-es szám jelentésére, azt írja ki hogy a vége valaminek, és valami másnak a kezdete, egy mérvadó változás, mely jó és rossz is lehet.


A 140 pedig a szabadság kifejezése és az önbizalom.


Talán emiatt siettette, és ezért nem akart 140. fejezetet. De szerintem is lehetett volna kicsit tovább folytatni:/

2021. ápr. 8. 16:13
 6/28 A kérdező kommentje:

2-es,


azt nem tartottad bizarrnak, mikor megcsókolta a fejét? Vagy amikor vitte kezében? ^^' Szerintem egyik se volt fura

2021. ápr. 8. 16:15
 7/28 A kérdező kommentje:

3-as,


lehet ilyen szemszögből is nézni... így tényleg elkeserítő :/


asszem Zeke terve jobb lett volna

2021. ápr. 8. 16:17
 8/28 anonim ***** válasza:
60%
Jah, mert azt nem írtam le, hiszen a 139et kérdezted, nem a 138at,már lehet bele állni a másikba?
2021. ápr. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

8-as,


??? :D 139. fejezetben viszi a fejét.

Teljesen normális beszélni egy halott sírjához, vannak akik így bírkóznak meg a szomorúsággal, veszteséggel.

Nem értem mi a problémád, szimplán rákérdeztem hogy azokat a jeleneteket miért nem tartod annak ennyi erővel, + elmondtam a saját véleményem.

2021. ápr. 8. 17:05
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

(Kérdező, anélkül, hogy igazat adnék bárkinek, egy szóval nem mondta a 2-es,hogy azokat a részeket nem tartja "bizarrnak" csak a végét írta le.)


Hogy Zeke terve jobb lett volna, a rumblingnál biztos, bár a háború ugyanúgy folytatódott volna az utolsó paradase-i lakos haláláig szerintem. Áh, nem is tudom milyen vége kellett volna legyen, igazából egyik se kielégítő. :D

2021. ápr. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!