Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Attack on Titan mangások,...

Attack on Titan mangások, hogy tetszett nektek a vége?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 8. 13:52
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon rövid volt, már az előző fejezetnek is epilógusnak kellett volna lennie hogy fegöngyölítsék a szálakat normálisan. Engem ez komolyan a Bleach manga végére emlékeztet.
2021. ápr. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nekem telljesen kusza az egész. 🙄 Mintha az utolsó 2 fejezet értelmetlen lenne, titánná váltak a srácok, hogy pár perc múlva megint emberek legyenek... Most akkor Falco üvöltése változtatta őket titánná? Hogy? Az a panel meg, amikor Gabi és Falco vígan tologatja Levi-t, miért? Értem, hogy szeretet és béke, de nekem ez túlzás volt. Nameg, Reiner a kedvencem, az egész 4 évadtól(mangában most nem tudom hanyadik fejezet) meg akar halni, aztán a csudimudi happyend ki is rángatta a depresszióból? Egyébként szerintetek ki Historia gyermekének az apja? Én eddig Erenre tippeltem, de mivel az utolsó fejezet szinte csak róla szólt, és erről nem volt szó, már inkább farmer-kunra voksolok.
2021. ápr. 8. 14:09
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
#1 vagyok. Ami legjobban zavart a végében az az volt hogy úgy búcsúztunk el a szereplőktől a végén hogy Historia kivételével egyikük se tudja igazán hogy mit kezdjen az életével ez után, az ENSZ nagykövet feladat amit hatan kollektíven kaptak egyáltalán nem kielégítő nekem. Azt kellet volna mutatni hogy találnak valami rendes munkát, családot vagy egyéb életcélt.
2021. ápr. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem Eren az apa és Historia már terhes volt amikor összejött a farmer gyerekkel csakis azért hogy ne derüljön ki a valódi apa.
2021. ápr. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Reiner depressziója a bűntudatából eredt, meg abból, hogy nem találta a helyét marley és paradis között; volt egy harcos élete, és identitása, meg egy felderítő élete és identitása is.

A manga végére többé-kevésbé sikerült vezekelnie a bűneiért, és a két életéből egy lett, szóval nyilván boldogabb is lett valamennyivel.


Levi, Gabi és Falco bajtársak lettek, plusz Levi Gabiék egyik első paradisi barátja, szóval annyira szerintem nem fura, hogy istápolják szerencsétlen Levit :D

Levi meg ezen a ponton úgyis elég hasznavehetetlen, szóval nincs más dolga, mint segíteni a kölyköknek beilleszkedni az új otthonukba. Ezen a ponton úgyis Gabiék közeli barátai, meg Levi közeli barátai is halottak, szóval ki mással keverednének?


Historia gyerekének szerintem farmer-kun az apja. Nem hiszem, hogy lett volna különösebb történetbeli jelentősége, ha eren az apja, így pedig nem sok értelmét látom, hogy NE Farmer-kun legyen az apa.


Az meg, hogy mindenki titánná változott, majd vissza.. Kellett egy kis extra feszültség :D

2021. ápr. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy Attack on Love cím jobban illet volna ennek a tragikus szerelmi történetnek.
2021. ápr. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Összességében nem lett rossz. Lehetett volna sokkal jobb is, de örülök, hogy nem egy mindenki meghal, vagy egy time reset vége lett, amit mindenki hitt. De lehetett volna hosszabb is egy picivel, mivel voltak kihagyott dolgok, pl. hogy mi lett a százlábúval, na meg én is picit átírtam volna Ymir háttérsztoriját, mert sztori alapnak az, hogy szerette a királyt, de ő csak rabszolgaként tekintett rá elég gyengusra és furcsára sikeredett. Amit hiányoltam nagyon az az, hogy a végén nem láttuk azokat a gyerekeket, akik a harmadik évad végén is szerepeltek ilyen eddig nem látott kék vagy fekete iskolás ruha szerű szerkóban egy madár logóval rajta, amikor jövőbeli képeket mutattak.
2021. ápr. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
7-es vagyok. Ezekre a kölykökre gondoltam: [link]
2021. ápr. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem volt rossz, de nem éreztem annyira szomorúnak a végét. Én személy szerint annak jobban örültem volna, ha még páran meghalnak, de jó ez így is :/
2021. ápr. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Hát, kicsit összecsapottnak éreztem, de őszintén azt vártam, hogy kb mindenki meghal, szóval a szívemnek azért ez jól esett.

Szerintem is a farmer az apa, őszintén csak az volt a lényeg, hogy Historia terhes legyen valakitől.

2021. ápr. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!