Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Vannak példáitok arra, amikor...

Vannak példáitok arra, amikor egy anime jobbá teszi a manga rajzát és fordítva?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 16. 15:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
Banana Fish, egyértelműen. Bár tény, hogy a mangája nagyon régi, de egyszerűen nem bírok belekezdeni a rajzstílus miatt. Az animét viszont nagyon szeretem. Haikyuu is ilyesmi talán, bár ott azért nem annyira förtelmes a manga stílusa, szimplán csak az anime jobb, szerintem.
2021. ápr. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Beastars
2021. ápr. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%
Horimiya, Citrus az én szememnek viszont sokkal vonzóbb mangában.
2021. ápr. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
71%

Hat általában a legtöbb anime te igaz hogy az anime a szinek és rajzok miatt jobba teszi fordítva kevésbé! A mangak sosem a minőségi rajzok ról szol hanem a történetről és habár van 1-2 jó manga rajzoló de a fekete-fehér rajzok megint nagy mínusz pontok amiktol kevesebbet ér mint rajz-látvány világ!

A manga abban az esetben szokott jobb lenni amikor teljesen el mennek a történetrôl és a rossz irányba azaz nem canon lesz vagy amikor a studio nagyon el cseszi az animációt és a szerkesztést! Remek példa a nanatsu no taizai

Ellen példa a bleach! Habár a rajzok ott elég szépek kidolgozottak mégis a manga nem lett akkora siker ellenben az anime (igen a látvány ennyit emel a művön persze a jó story is ott volt de egyszerűen az anime mérföldekkel jobb volt mert tény nagyon minőségi volt már az akkori technológiával végig minőségi folyekony rajz volt jó szinkronszinészek a zenékről meg nem is beszélek! Megannyi zenét csinalt ami a mai napig a köztudatban van és ha egy anime néző meghallja az egybol tudja hogy ez a bleach zenéje

2021. ápr. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
73%
Attack on Titan az első 3 évadban.
2021. ápr. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Beastars

Banana Fish (bár itt csak Ash és Eiji rajzolása változott sokat)

2021. ápr. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

The Ancient Magus' Bride


[link]

[link]

2021. ápr. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Demon slayer: Tanjiro mikor a dobolós démon ellen harcol (elfelejtettem a nevét)
2021. ápr. 17. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
A Dororo felújított változata szerintem nagyon király lett :)
2021. ápr. 17. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Jigoku shoujo, az anime stílusa sokkal jobban illik az egész mű hangulatához, mint a manga shoujos rajzolása.


Shinsekai Yori, a manga ecchis, shoujos, az anime josei-es.

2021. ápr. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!