Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Miért divat utálni a One Piecet?

Miért divat utálni a One Piecet?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 18. 00:15
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
52%

Minden fekapott dolognak megvannak az utálói, ennek is.

Amúgy egyik, sőt top manga Japánban, milliók szeretik szerte a világon, így pont lekell szarni azokat akik fikázzák.

2021. ápr. 18. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
69%

Én úgy vettem észre,hogy ez általában népszerű a felkapott shouneneknél.

Amúgy legnagyobb valószínűséggel az az indoka,hogy nem ismerik eléggé és már csak a rész számtól "megriadnak", de persze az is lehet, hogy valakinek a felépítése,a karakter stílusa vagy a szigeteken töltött idő hosszúsága nem jön be, pl.


Én meg vagyok vele elégedve,de kicsit gyorsabbra is vehették volna a tempót a felfedezett területeken.

2021. ápr. 18. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
90%
Amennyire én tapasztaltam, nem divat utálni. Csak ha itt egy rossz szót mersz mondani róla (és ezek legtöbbször nem általános kijelentések, hanem saját vélemények - tehát nem "a One Piece rossz" hanem "a One Piece nekem nem jött be"), akkor a sok fanboy azonnal lepontoz miatta. Nekem pl a vak rajongóiból van elegem, az animével semmi bajom. Csak nem nézem, mert szerintem túl hosszú - más írók ugyanezt a sztorit érdemben feleannyi idő alatt el tudták volna mesélni, csak ugye a One Piece egy harcolós show, így sok idő elmegy az összecsapásokra.
2021. ápr. 18. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
70%
Én a Naruto-t például a fandomja miatt utálom. Ennek ellenére megpróbáltam nézni, de nem fogott meg az eleje. A másik, hogy elrettentő a több száz rész. Emiatt sokan el se kezdik csak előítéletesen ítélkeznek. Ki ér rá meló, család mellett végignézni egy neverending shounen-t? One piece-ről nem tudok mit mondani. Nem utálom, de mivel 1 részt se láttam még nem is tudok mit írni róla. Csak meglepődtem miért lehet ennyire népszerű világszerte, illetve grafikát látva, számomra kicsit ijesztőek, csúnyák a szereplők.
2021. ápr. 18. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:
51%

szerintem a narutot jobban utálják minden ok nélkül! látod itt is a 4-es de éegalább öszinte és elmondja hogy előítéletesen el mondja hogy nem fogott meg mikor valószínűleg pár részt látott csak... :"D

3-as hát itt kicsit tévedsz a one piece-nél nem a sok harccal megy el az idő hanem hogy a karakterek egymást nézik ":DDD ez az érti aki nézi a one piecet... sajna sok a töltelék

valamint nem biztos hogy érdemben eltudták volna mondani tény nagyon hosszú és rosszul kezeli az időt (a világában még mindig csak max 3-4 év telhetett el és abból 2 ki nem mondott év!)

de pl már az elején le voltak tisztázva a határok (erő határok)

az utobbi időben pedig nagyon jó lett az animáció sokat fejlődött (persze még most is fura de ez a sajátossága a világának azaz nem hanyag csak egyszerűen a világában vannak olyan emberek akiknek a feje akkora mint a testük ":DD ők amúgy külön ember fajok)

visszatérve osztom a véleményt azok szólják le akik nem látták vagy csak pár részt! akik nem szeretik a narutot és leszólják azok is csak pár részt láttak és az a kifogásuk hogy idegesítő naruto személyisége (hát igen a sorozat legelején direkt ez volt a cél ":D hogy legyen karakter fejlődés...)

2021. ápr. 18. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:
100%
Elmúlt tíz évben egy emberrel találkoztam aki utálta, mindenki más vagy szerette vagy simán csak nem követte. Én mondjuk csak a /r/anime-n vagyok aktív.
2021. ápr. 18. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
81%
Nem divat. Szimplán a fanjai nagyon szeretik nyomatni, mint a valaha készült legjobb animét, amit feltétlenül érdemes megnézni és miden kritikát félresöpörnek azzal, hogy a kritizáló nem látta vagy nem látott belőle eleget, viszont amennyit a kritizálónak látnia kéne, az sosem elég, mert mindig a kritizáló kilépése utáni rész az, ami megmutatja, miért is igazán jó a sorozat. És sokáig lehet ezt játszani, mert a sorozat már majdnem ezer részes és akinek nem tetszik, úgysem fogja megnézni az ötödét sem. Ez pedig ki tudja verni a biztosítékot. Szóval szerintem inkább a fandomját utálják, mint magát a sorozatot és ez hat vissza a sorozatra, aminek következtében egyesek élesebb véleményt fogalmaznak meg róla.
2021. ápr. 18. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:

Nem divat utálni, én sem utálom, viszont nekem nem jön be, láttam belőle egy pár részt.


Viszont, ha Nami kapna egy külön animét, azt nézném, mert őt bírom belőle csak.

2021. ápr. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
82%

"visszatérve osztom a véleményt azok szólják le akik nem látták vagy csak pár részt!"


Elég annyit megnézni, mert az alapján el lehet dönteni, hogy tetszik-e vagy sem. A One Piece-ből egy karakter sem jött be, Namin kívül, a történet is nagyon el volt nyújtva. Nem tetszik a rajzolása sem, és a világa sem. Nem mindenkinek való a One Piece, de nem szólom le, mert tudom, hogy mások szeretik.

2021. ápr. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim ***** válasza:
31%

"Elég annyit megnézni, mert az alapján el lehet dönteni, hogy tetszik-e vagy sem."

Ez mondjuk sajna nem igaz,a neverending shounenek mindig gyengébben indulnak,mint amilyenné válnak később, semelyiknek sem az első 1-2 arca a legerősebb...sőt. De nem akarok veszekedni.

2021. ápr. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!