Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Vélemény a Junjou Romanticaról...

Vélemény a Junjou Romanticaról? Érdemes elkezdeni? Befejezett? Vicces/aranyos vagy esetleg szomorú? Mert van egyfajta lelkiállapotom ^^

Figyelt kérdés

2021. ápr. 18. 09:33
 1/2 anonim ***** válasza:
82%
Én a negyedik részig jutottam, de rettentően irritált. Amúgy befejezett műről van szó, de nekem személy szerint nem jött be. Mindig idegesített, ha egy karakter a "szerelem" jegyében konkrétan ráerőszakolja magát a "párjára" (mert nem járnak az elején), és ok nélkül féltékenységi jelenetet rendez. Konkrétan szerencsétlen uke már bántalmazó "kapcsolatban" él, mert iszogatni sem mehet el a haverjaival, mert seménk nem engedi sehová sulin kívül. Állandóan figyeli, leskelődik utána, rángatja hazafelé, rátelepszik, stb. Ez hol normális kapcsolat? Ja, de attól ők még "írtó cukik, mert ez olyan romantikus!" Nagy frászt!
2021. ápr. 18. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 everlight ***** válasza:
Az első évadot mindenképpen érdemes megnézni.Főleg a4-7. rész .Tény hog én utálom Akihikot,de a többi karakter azért normális.
2021. aug. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!