Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tokyo ghoul kérdés?

Tokyo ghoul kérdés?

Figyelt kérdés

Bocs a minimalista főkérdésért, a Gyakori kérdések minden egyes szavamba beleköt, úgyhogy inkább minimalizáltam a kérdésemet. :D


Rémlik, hogy annó láttam az első évadot, és most újra el akarom kezdeni.


Az lenne a kérdésem, hogy a Tokyo Ghoul animét vagy a mangát ajálanátok? Hallok én ilyet és olyat is.

Valahol hallottam, hogy a Tokyo Ghoul a második évadtól eléggé eltér a mangától. Ez mennyire igaz?


Én amúgy fura vagyok, mert engem kicsit sem zavar az original ending. Van rá példa, hogy elcseszik (The Promised Neverland, Soul Eater), de van rá példa, hogy a mangától eltérő szegmense az animének kitűnő (Fullmetal Alchemist, Sousei no Onmyouji). A Tokyo Ghoul inkább az előbbi vagy az utóbbi kategória?



2021. ápr. 26. 19:02
 1/2 anonim válasza:
100%
A 2018-ban indult Tokyo Ghoul:re c. anime az, ami a manga szerint megy. A korábbi animék szinte egyáltalán nem tartják a manga szálait.
2021. ápr. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2021. ápr. 26. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!