Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mit gondoltok a Mushi Shi-ről?

Mit gondoltok a Mushi Shi-ről?

Figyelt kérdés
Én nem tudok eléggé betelni vele. Minden egyes rész egy külön történetet mesél el,amit egyszerűen olyan csodálatos módon tesz,hogy még azon is el tudom bőgni magam,ha csak meghallom az openinget. Ginko személyisége,meg elragadó.

2021. máj. 3. 00:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Épp most mondtam páromnak hogy nem akarom megnézni a legutolsó részt mert akkor mindenhogy vége :D nekem a második opening a kedvencem, rongyosra hallgattam. Nagyon szeretem az egész anime meditatív, népies szellemvilág hangulatát, egyedülálló. Szerintem örökké él tudnám nézegetni mint esti program :)
2021. máj. 3. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nekem is a második a kedvencem. Teljesen egyet tudok érteni veled, meg én sem tudom megnézni az utolsót😢 nem akarom,hogy vége legyen.
2021. máj. 3. 01:05
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
nekem nagyon tettszett valahogy megnyugtatott,az art style a zenék minden nyugalmas volt
2021. máj. 5. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!