Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Miért van az, hogy anime...

Miért van az, hogy anime lányokért oda vagyok, de az igazi lányok nem jönnek be, legalábbis jellemre, személyiségre? Mással is van ez?

Figyelt kérdés

2021. máj. 6. 08:50
 1/9 anonim ***** válasza:
40%
Mert még éretlen gyerek vagy 🤷‍♂️
2021. máj. 6. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem vagyok gyerek.
2021. máj. 6. 09:06
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Mert az anime karakterek (és bármilyen egyéb, élőszereplős filmben is a karakterek) általában ideálisnak vannak lefestve, sokszor tökéletes tulajdonságokkal, negatív tulajdonságokat nem mutatnak, vagy ha igen, azt is pl "cuki" módon, tehát egy animében pl aranyosnak van beállítva hogy rinyál a csaj, a való életben viszont idegesítő.

Szimplán egy tökéletesített személyiséget lát az ember, 0 negatív tulajdonsággal, ami nyilván nem létezik a való életben.

2021. máj. 6. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
18%

Igaza van az elsőnek.

Nőjj fel. Ha meg papíron tényleg nem vagy gyerek, agyilag az vagy. De majd egyszer ha találsz egy lányt, kínosnak fogod érezni, ezt amit kérdeztél.

2021. máj. 6. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok csak fiúkkal is és lányokkal is :D
2021. máj. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
14%
Fura vagy
2021. máj. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
94%
Vagy a tökéletesen lefestett karakterek miatt nem tetszenek a valódi lanyok, ahogy a 2.válaszoló mondta, vagy pedig amiatt mert meg nem alakult ki, hogy milyen lányok jönnek be. Esetleg az is lehet, hogy túl sok animét nézel és el vagy szakadva a való világtól, nekem emiatt volt ez a problémám és amióta kevesebbet nézek, azóta újra elkezdtek a valódi csajok tetszeni
2021. máj. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
19%
Vagy lehet meleg vagy.
2021. máj. 7. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Az anime lányok jobbak
2023. júl. 24. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!