Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Van olyan anime, amelyiket...

Van olyan anime, amelyiket valamelyik számodra vonzó fiú vagy lány szereplő miatt kezdtél az elején nézni? Melyik ez és ki miatt?

Figyelt kérdés
Én például a BNHA- t 2 rész után abbahagytam vagy egy éve, de most újra kezdtem nézni és mióta Uraraka Ochako megjelent már várom a folytatást. Igaz, hogy először a lány tetszett meg, de már a történet is magába szippantott azóta.

2021. máj. 16. 20:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

The Ancient Magus' Bride

Elias

Because monster fetish...

2021. máj. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Balance:Unlimited Daisuke miatt, többre nem emlékszem, bár még tuti volt.
2021. máj. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nincs.
2021. máj. 17. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A Tokyo Ghoult Kaneki miatt, az Aot Levi miatt kezdtem el nézni.
2021. máj. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is a The Ancient Magus' Bride (Mahoutsukai no Yome) Elias miatt,mert szerintem is k. jól néz ki,és ugyanebből az animéből Chise is elég jónak tűnt.


Összegezve a két főszereplő miatt.

2021. máj. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

5. vagyok


Azt még elfelejtettem hozzátenni,hogy azóta is ez az anime az egyik kedvencem.

2021. máj. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Thunderfairy ***** válasza:
100%
Nálam ez talán a leginkább a Code Breaker cimű anime. A szereplő pedig Sakurakouji Sakura.
2021. máj. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Elkezdeni nem nagyon szoktam karakter miatt, de sokszor amiatt keresek rá 1-1 animére. Meglátok egy képet vagy jelenetet, rákeresek az anime címére, elolvasom az ismertetőt, és ha szimpatikus, elkezdem. Illetve én szeretem, ha egy animében van szerelmi szál. Ha van, de az általam kinézett karakter nem része, akkor kisebb az esélye, hogy elkezdem.
2021. máj. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Az aot-ot Levi miatt de aztán Eren sokkal jobban bejött, és a sorozatot már nem csak Levi miatt néztem hanem a története miatt :3
2021. máj. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%
A bnha volt talán az egyetlen ilyen anime, azt Todoroki miatt kezdtem el de aztán megtetszett a sztori, a többi szereplő személyisége, szándékai, viszont Todoroki mai napig kedvencem ebből az animéből:D
2021. máj. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!