Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A következő mangák közül...

A következő mangák közül melyiknek elég az első részét megvennem, mert rendesen le van zárva (szóval, hogy nem muszáj megvennem a többi részt, mert az elsőben elvarrják a szálakat)?

Figyelt kérdés

1. Prince Freya 1

2. Avatar The Last Airbender: The Search 1

3. A silent voice 1

4. Jujutsu Kaisen 1

5. Komi Can't Communicate 1

6. We Never Learn 1

7. Slam Dunk 1

8. Banana Fish 1

9. Tiger and Bunny 1

10. My Neighbor Totoro 1

11. Kaguya-sama: Love Is War 1

12. Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba 1

13. Assassination Classroom 1

14. Kimi ni Todoke: From Me to You 01

15. Promised Neverland 01

16. So Cute It Hurts!! 01

17. School Judgment: Gakkyu Hotei 01

18. Psyren 01

19. Platinum End 01

20. Ouran High School Host Club 01

21. Food Wars! 01 - Shokugeki no Soma

22. Bakuman. 01

23. 07-GHOST 01

24. Flying Witch 01

25. Seraph of the End 01: Vampire Reign

26. Resident Evil 01: The Marhawa Desire

27. Magi: The Labyrinth of Magic 01

28. Legend of Zelda 01: Ocarina of Time

29. Deadman Wonderland 01

30. Black Clover 01

31. One-Punch Man 01

32. Blue Exorcist 01

33. Ghost in the Shell: Stand Alone Complex 1

34. Parasyte 1

35. Devil Survivor 01



2021. máj. 18. 19:49
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Egyik se olyan. Sőt, van a felsorolásban never ending is. Ha nem akarsz egy teljes sorozatot megvásárolni, akkor vegyél doujinshiket vagy olyan önálló, egyedi (tehát nem kiegészítő vagy gyűjtőknek ajánlott egykötetest) 'regényt, amely teljesen le van zárva egy kötetben. Rengeteg ilyen van.
2021. máj. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Holnap megyünk egy ilyen mangás, képregényes boltba és ezek lennének azok a mangák, amelyek közül vennék valamit.

Úgy tudom, hogy a "A silent voice"-t eredetileg egy részesre tervezték, szóval gondoltam azzal bepróbálkozom, ha nincs más, de inkább a fantasykből válogatnék.

2021. máj. 18. 20:19
 3/10 A kérdező kommentje:

Megnéztem a képregényeket is. Ezekről tudtok valamit?


Batman: The Man Who Laughs (elméletileg one-shot)

Marvel-Verse: Venom

Gravity Falls Pining Away

Black Canary: Ignite

Under the Moon: A Catwoman Tale


Nekem jónak tűnik a "Black Canary: Ignite". Talán nem is mangát veszek, hanem képregényt. "Under the Moon: A Catwoman Tale" is jól hangzik, bár ennek talán terveznek egy második részt.

2021. máj. 18. 20:29
 4/10 anonim ***** válasza:
73%

Marvelt és DC-t azért nem érdemes venni, mert nem lineárisak a sztorik. Tehát elolvasod a Ípszílonzé 1-2-3 fejezetét, a harmadik végén pedig kiderül, hogy a folytatás az Íkszkraksz 7. fejezetében van. 🤷‍♀️


Plusz ugye azok is olyanok, hogy ismerned kell az előtörténetüket a karaktereknek, hogy tényleg élvezd és értsd is a képregényt.


A Gravity Falls-t gondolom már láttad végig. Ezt a regényt nem olvastam, de leírás alapján egy különálló kis spin-off. (Vagy nem az, csak egy főtörténeten belüli kisebb sztorit, rejtélyt ír le. Sajnos nem emlékszem már a teljes sorozatra.) Ez jó választás lehet.


De amúgy gondolom nem csak bementek és megveszitek, hanem azért körül néztek. Szerintem tervezés helyett érdemesebb lenne ott helyben választani. Mert aztán lehet másféle a kínálat is, meg talán az üzletben átláthatóbbak a kategóriák. Szerintem van rá esély, hogy vannak ott egykötetes polcok.


Meg hát izé. Járd át a sorokat, nézz borítókat, olvass bele a sztorikba, figyeld a rajzokat, olvasd a hátuljukat, nézd az árakat. Aztán majd jön magától, hogy melyiket érné meg jobban.

2021. máj. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Hogyha nem akarsz pénzt költeni a teljes sorozatra akkor olvass online.
2021. máj. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Összeírtam három mangát, két képregényt, de szerintem tényleg az lesz belőle, hogy úgyis ott helyben dől el minden :D

Eddig még csak képeket láttam a boltról, elég kicsike, de stílusos, szerintem a látvánnyal is beérem.

Már nem tudom, mióta képregényt szeretnék olvasni, szóval akkor egyet-kettőt már megveszek. (Ezután jön majd az online olvasás is.)


Akit érdekel, ezeket írtam össze (ezekből, vagy nem ezekből, kettőt tervezek venni):

Manga:

- Blue exorcist

- Tiger and Bunny (egy one-shot és eléggé bejön, szóval ezt valószínűleg hozom haza)

- Black Clover


Képregény:

- Marvel Verse: Venom

- Gravity Falls Pining Away (ez a többihez képest elég olcsó, és imádom a sorozatot, szóvaal)


Köszi mindent! Sokat segítettetek : )

2021. máj. 18. 22:22
 7/10 anonim ***** válasza:
84%
Sokat segítettek, mégse vetted figyelembe senkinek a kommentjét, csak azt mondogatod amit már a kérdés feltevése előtt eldöntöttél.
2021. máj. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Az lehet, hogy azt írom le nektek, amit már jó párszor, de valójában tényleg sokat segítettetek.

Arról meg, hogy mit veszek, hát húha, majd holnap kiderül (ha nagyon szeretnéd azt is megírom :D).


Jó volt olvasni, amit írtatok egyébként, tényleg.

2021. máj. 18. 22:53
 9/10 anonim ***** válasza:
65%
Írtunk? Az első és a négyes is én voltam 🤭
2021. máj. 19. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Mellesleg milyen bolt ez?
2021. máj. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!