Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudnatok mondani erős elgondol...

Tudnatok mondani erős elgondolkodtato animeket?

Figyelt kérdés

De ne olyat ami romancrol szol, hanem valamit ami mélyebb dolgot fog meg.

És most kifejezetten sorozatra gondolok.



2021. máj. 19. 20:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
78%
Itt mit kell érteni? A szádba egy dilemmát és azon kell gondolkozni vagy olyan mély az anime, hogy utána le kell ülni megérteni, hogy mi volt a részben?
2021. máj. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
89%

Hát azért romantikus animék között is vannak nagyon elgondolkodtatóak.


Code Geass - Az egyik legmegterhelőbb anime, amit valaha láttam. Top 3 nagy kedvenc.


Clannad: After Story - A sima Clannad is jó, de az szimpla vígjáték. A Clannad: After Story a folytatása, szintén top 3 nagy kedvencem. Vicc és túlzás nélkül a legmélyebb anime, amit valaha is láttam. Rá lehet fogni, hogy romantikus... bár azért nem annyira. Van benne ilyen, na. :D Ennek az az egy hátránya van, hogy előtte meg kell nézni a Clannadot, ami viszont romcom, és vagy bejön, vagy nem (főleg, hogy nem egyszerű romcom, hanem a kimondottan abszurd fajtából... nem volt rossz, de kanyarban sincs a folytatása mellett) De nem túloztam, amikor a legmélyebb animének hívtam. Szóval igen. Ezt mindenképpen nézd meg.


Angel Beats! - Nagyon megosztó anime. Sokan utálják, és teljes mértékben megértem azokat is, akik így éreznek vele kapcsolatban... de nekem akkor is szintén top 10 szintű kedvenc. Szintén nagyon sok dologról szól, és szintén nagyon-nagyon mély. Amúgy az ezt nem kedvelők nagy része szerintem azt nem kedvelte benne, hogy ez egy nagyon-nagyon mély dráma, ami vígjátéknak ÁLCÁZZA magát, és emellett azonban nagyon mély és nagyon elgondolkodtató. Őszintén szólva eddig ez az anime, ami a legjobban megérintett. Egyszerűen amikről és ahogyan beszél... Szóval igen, nagyon zseniális anime. Legalábbis szerintem.


Egyik animéről sem mondtam el tulajdonképpen, hogy miért ajánlom, de korábban mind a háromról kifejtettem eléggé hosszan a véleményemet írásos formában. :D Ha érdekel, akkor szívesen elküldöm privátban a linkeket, hogy azért ne csak egy címet meg pármondatos véleményezést kapj, hanem lásd is, miért ajánlom ezeket. :D

2021. máj. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
79%
NHK ni youkoso!
2021. máj. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 D-Mano ***** válasza:
57%
Serial Experiments: Lain
2021. máj. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
87%

Serial Experiments: Lain

Ergo Proxy

Texhnolyze

Monster

Berserk (1997)

Shingeki no Kyojin (inkább a 3.évad végétől)

Mousou Dairinin

Death Parade

Ping Pong the Animation

Rainbow: Nisha Rokubou no Shichinin

Zankyou no Terror

Boogiepop wa Warawanai (2019)


Amiket még nem láttam, de rengeteg helyről hallottam, hogy ilyenek:

Wolf's Rain

Ginga Eiyuu Densetsu (1988)

Casshern Sins

2021. máj. 19. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
20%

#2es

Fogadjunk, hogy egy 17év körüli lány vagy. Ők szokták komolynak meg szomorúnak tartani a Clannad meg Angel Beats féle szennyeket. Nem láttál még igazán komoly animét.

2021. máj. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
92%

#6

Nem én vagyok a #2-es, viszont hibás a kijelentésed, akinek agya van, azok szokták érteni a fentebb említett animéket.

Akiknek meg nincs, azok tartják szennyeknek. :)

2021. máj. 19. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
89%

#6

Most mit mondjak? Három állításodból három volt téves. Nem vagyok 17 éves, nem vagyok lány, és az a két anime nem szenny. De nagyon sokat árul el rólad az, ahogyan más emberekhez és mások véleményéhez viszonyulsz. Nevetséges hozzáállásod van. De köszönöm szépen, felnyitottad a szemem. Most már tudom, hogy az a két alkotás szenny, és megyek szenny. Köszönöm szépen.


Ne válaszolj. Ha válaszolnál, tuti, hogy kommentháború alakulna ki, amire sem a kérdező, sem a többi válaszoló, és őszintén én sem vagyok kíváncsi. Csak pontozz le.

2021. máj. 19. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
44%
Psycho-Pass
2021. máj. 20. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
61%

Monster

Ergo Proxy

Serial Experiments Lain

Haibane Renmei

Zankyou no Terror

Angel Beats

2021. máj. 20. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!