Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A One piece jó anime, érdemes...

A One piece jó anime, érdemes elkezdeni? Van, aki megbánta, hohy elkezdte nézni?

Figyelt kérdés

2021. máj. 20. 13:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
58%
Nekem érdemes volt,tehát nem bántam meg.
2021. máj. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
70%

Nekem nem nyerte el a tetszésemet, így nem érte meg elkezdenem.


Mindenkinek más az ízlése. Kezdd el, aztán ha tetszik, végignézed, ha nem, félbehagyod.

2021. máj. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
54%
Ez volt az egyetlen anime, ami képes volt olyan jó lenne, hogy tudtam 300 részt nézni 3 hét alatt.
2021. máj. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
31%

Figyi őszintén aki bele kezd az nem fogja megbánni! Annak nem tetszik aki alapból nem szereti a shounent meg a hosszu animéket! Ilyen egyszerű!

A 2-est meg lehet kérdezni valószínűleg a naruto sem tetszik neki valamint a fairy tail és a bleach sem ez rendben van csak ő neki alapból nem tetszik a műfaj!


A one piece-ről meg csak annyit hogy rendkívüli egyedi kreatív és hatalmas világ van benne! Elsonek talán sok lesz ez a 900+ rész de a fillereket ki is hagyhatod ha gondolod! De amugy nem foglalnak sok helyet valamint egész jok is (kb 100-150 részenként van egy 5 max 10 részes filler)

Az animáció elsonek furcsának hathat egyrészt 98-ban kezdődött a sorozat! Valamint annyi ha valakinek nagy a feje vagy hosszu az orra akkor az nem azert van mert az animáció a gyerekes vagy rossz hanem a one piece világában olyan emberi fajok vannak amikben így alakultak ki az emberek pl óriások vagy pedig olyan emberek akik nagyobbak vagy egyes testreszuk pl a feje sokkal nagyobb mint a teste de ez egy mútációtól van vagy pedig gyumolcs használó

Vannak olyanok is akiknek sokkal hosszabb a karuk vagy a lábuk de még a nyakuk is 😅😂 vannak olyan teóriák miszerint ezek az emberi fajok a gyümölcs használok leszármazottai és genetikai mútáció maradt meg bennük

Ja amúgy a kalozos beütés teljesen más! Szinte semmi nyugati kaloz dolog nincs benne 😅 ez fontos hogy ne érjen csalódás

Azért is kalózok mert az egész világ egy sziget világ azaz nincs kontinens csak kis szigetek amik kb egy magyobb várost tesznek ki emiatt is kalózok mert törvényen kívüliek és a hajók az elsődleges járművek mivel a világot tenger alkotja és kis szigetek

Én sokáig nem értettem miért is van benne a kalozos cucc ha nem is használják na pont ezért mert a kaloz csak törvényen kívülit jelent aki a tengeren van

2021. máj. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
72%

A #2-es válaszoló vagyok. De, nagyon szeretem a neverending shouneneket. Végignéztem a Narutót, a Bleach-t és a Fairy Tailt is. A One Piece egyszerűen nem tetszett.


Kérlek ne ítélkezz így az ízlésemről, amikor fogalmad sincs, mit szeretek és mit nem.

2021. máj. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
72%
Elkezdtem, de elég közepes volt, abbahagytam. A shounent amúgy szívesen nézem, ha jó, de egy közepes sorozat mellett nem fogok több száz részen keresztül kitartani.
2021. máj. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
44%
Persze,hogy megéri. Több mint 1000 fejezet/900 rész után is fenn tudja tartani az érdeklődést.
2021. máj. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
43%

Egyet értek azzal hogy érdemes!

Nagyon jó anime/manga! Szerintem Oda nagyon zseniális egy ember mindig megtud lepni azzal hogy éppen mi következik a one pieceben!

2021. máj. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
45%
Nekem a manga az egyik kedvencem, az animét is szeretem, de az új részeknél már szinte nézhetetlenül lassú. Bár ez a legtöbb hosszú shounenre jellemző, ami utolérte a mangát. Ha ez nem zavar, akkor érdemes elkezdeni, mert maga a történet nagyon jó. Shounenek közül kevésnek van ilyen összetett sztorija.
2021. máj. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
32%
Az anime nagyon jó. Az első 70 rész elég gyengén indul, de az anime minden részre egyre jobb és jobb lesz. A 650+ részek meg már zseniálisak.
2021. máj. 23. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!