Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Voltatok már szerelmesek...

Voltatok már szerelmesek anime szereplőkbe, vagy vonzódtatok hozzájuk? Miért?

Figyelt kérdés

2021. máj. 21. 23:48
 1/6 anonim ***** válasza:
91%

Kiskoromban (90-es évek vége) első szerelmeim Merkúr Tündér a Sailor Moon-ból, és Launch (amikor épp kékhajú és kedves) voltak a Dragon Ball-ból.


Máig emlékszem egy álmomra, amiben Launch-al ültünk egymással szemben az asztalnál Zseniális Teknős házában, és fogtuk egymás kezét, beszélgettünk, ő meg kedvesen nevetett valamin amit mondtam.


Olyan intenzív érzelmi élményem azóta sem volt.

2021. máj. 21. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%
Könnyű vonzódni az anime lányokhoz, hiszem direkt úgy vannak tervezve, hogy azt nyújtsak, ami kell egy férfinak, külsőre-belsőre egyaránt. Bár van sok irritálóan fa karakter is, de a lényeg, hogy vonzódni szoktam lányokhoz, többnyire külső miatt, de van, hogy jellemre is. Csak tudni kell, hogy valójában csak addig ilyen egy lány, míg szerelmes. Utána jön a házisárkány mód. Azért is vonzóbbak az anime karakterek a valódi lányoknál, mert nem akkora deblák, már elnézést. Én se vagyok 2 méter meg 1 tonna. Japánok alapból kisemberek. Szóval szerintem ezért is vonzóbbak, de ha magas is, legalább vékony, jó alakja van az anime karakternek. Szóval, aki plus size fan, animékkel nem jár jól. Na meg a szemek, arckifejezések! Olyan érzelmeket egy élő ember se tud átadni.
2021. máj. 22. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Chuuya Nakahara (bsd) volt az, akiért oda meg vissza voltam egy jó ideig (most is imádom, de azért nem olyan durván, mint régebben xd). Egyébként a külseje fogott meg és a szinkronhangja, a személyisége annyira nem vonzó így belegondolva 🤔
2021. máj. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, anno a '90-es években oda meg vissza voltam Vegitáért (Dragon Ball Z) és Terryért (Candy Candy). Meg a Sailor Moonból Seiyaért. A kedvelés a mai napig tart, a szerelem már elmúlt. XD
2021. máj. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

Pl Elias (The Ancient Magus' Bride), Mercenary (Grimoire of Zero), Zaryusu (Overlord).


Fétis miatt.

2021. máj. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

2 nagy anime-szerelmem Gaara a Narutoból és Ichigo a Bleachből.

Mindkét karakter olyan zárkózott, néha kicsit elveszett és magányos,mint én. Na jó, Gaara nagyon is, de ebből a szempontból Sasuke is bejön, bár annyira nem tetszik a jelleme. A japán srácok amúgy is cukik. És nekem bejön,ha valaki nem átlagos. Nőként sem azok a kigyúrt vagy mittudomén milyen menő férfi manökenek jönnek be,hanem a zárkózott, visszahúzódó, "meghódítandó" fiúk. Gondolom ezért jönnek be nekem. A rajongása még megvan, de már nem mondanám, hogy szerelmes vagyok beléjük. Bár úgy 7

7-8 éve lerajzoltam magamnak Ichigot,csókolgattam, vele aludtam, és mindent megtettem volna, hogy életre keljen. Billy Kaulitz (TH) és Ruki (the gazette) iránt is hasonló érzelmeket tápláltam, ciki :D

Kérdező, válaszolj te is ^.^

22/N

2021. máj. 24. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!