Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Jelenet és kinézett alapján...

Jelenet és kinézett alapján keresek egy animét, és magát a karaktert. Részletek lent. ?

Figyelt kérdés

Nem mostani , hanem olyan 2000-es évek elejei közepe körüli lehet ez az anime.

Nincs kategórizálva (szerintem) hanem valami vegyes vígjáték szerű lehet.


Használtam egy karakterkereső oldalt, de nem találtam.

A MAL oldalán hol lehet karakter keresőt használni ?


Tehát annyira emlékszem csak, hogy ezzel a jelenettel ér véget a rész:

Egy szürke halszállka mintás öltönyben, 28-30-as fiatal férfi akinek szürke haja van, kisé hullásos hátranyalt sűskés a vége, (a szem szín nincs meg)

Áll a szoba közepén és hirtelen letámadja egy csomó "verőember" baseball ütővel elkezdik verni , a csávó meg letérdel és könyököl arcal a földnek és védi a fejét a kezeivel.


De nem megtorlásból lett megverve, áldozat szerep volt a hangulata a dolognak.

Asszem akik verték max 4-en voltak.



#jelenet #karakter #melyik ez az anime
2021. máj. 22. 12:06
 1/3 A kérdező kommentje:
grafikailag amolyan , átlagosnak mondható, nem valami különleges stílus, kicsit visszafogotabb de hasonlít a Yu Gi Oh-ra de tutira nem abból van
2021. máj. 22. 12:15
 2/3 A kérdező kommentje:

Tutira nem Parodia anime nema Gintama

Nem maffiózó anime

Nem sport anime.

Valami tényleg gyenge noname anime volt, a csávo is csak mellékszereplő (lehetett?)

2021. máj. 22. 12:50
 3/3 A kérdező kommentje:
megvan ne írjatok a Copihan volt az
2021. máj. 22. 14:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!