Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » AnimeAddicts-on látogatók,...

AnimeAddicts-on látogatók, illetve más regisztrált tagok számára látható az animés és mangás listám?

Figyelt kérdés
Hogyha igen, akkor esetleg ennek a láthatóságát hogyan lehetne kikapcsolni? Már eléggé rég vagyok fent az oldalon, viszont még mindig alig tudok néha kiigazodni rajta.

2021. máj. 29. 21:34
A kérdező szavazást indított:
Igen, látható.
Nem, ne parázz.
16 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
62%
Nem igaz, hogy még sosem mentél rá más profiljára. Igen, látható szinte minden, kivéve az értékelésed és asszem a dátum. Nem lehet kikapcsolni, bár nem tudom, miért akarná bárki is.
2021. máj. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 D-Mano ***** válasza:
40%
Miért akarnád elrejteni?
2021. máj. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
70%
Nem csodálom, hogy nehezen tudsz kiigazodni. Elég szar oldal, technikailag meg kb. 15 év lemaradásban van, vészesen elavult. Normális oldalakon egyébként priváttá tudod tenni az egész listád vagy akár konkrét tételeket a listádon.
2021. máj. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
73%

#1 és #2

Miért ne csinálhatna azt a listájával, amit akar? Nem az a dolgotok, hogy megkérdőjelezzétek a kérdező szándékát, hanem hogy megválaszoljátok a kérdését.

2021. máj. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 D-Mano ***** válasza:
100%
Én nem kérdőjelezem meg a kérdező szándékait vagy bagatelizálom el az igényeit. Csak azért kérdeztem, hogy hátha tudok valami jó tanácsot adni a válasza függvényében.
2021. máj. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
88%

Mert amúgy mit változtat, ha azt válaszolja, hogy "nem akarom, hogy nyilvános legyen milyen sok animét nézek" ahhoz képest, ha mondjuk azt, hogy "el szeretném rejteni, milyen hentai-t nézek" vagy "titokban akarom tartani, hogy fujoshi vagyok"?


Részben vagy egészben priváttá akarja tenni a listáját. Hogy miért akarja, az az ő dolga. A válasz szempontjából teljesen lényegtelen.

2021. máj. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
81%
Használj MAL-t, ott el lehet rejteni és sokkal fejlettebb és átláthatóbb az oldal, mint az AnimeAddicts.
2021. máj. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
93%

Egyébként így kezeli néhány egyéb oldal a dolgot:


MyAnimelist.net

[link]

Privátra tudod állítani külön-külön az anime és manga listádat. A beállítás globális, az egész listát érinti.


AnimePlanet.com

[link]

Az anime és manga listát teljes egészében és csakis együtt lehet privátra állítani.

Az oldal továbbá kizárja a konkrétan nyugaton hentainak címkézett tartalmakat (de nem tud mit kezdeni a nem hentaiként címkézett hentai-jal).


Anidb.net

[link]

Csak globális beállítás van, az viszont nagyon részletes!

A ui sajnos nem épp felhasználóbarát.


Kitsu.io

[link]

Csak tételenkénti rejtés van, globális, egész listát érintő nincs.


AniList.co

[link]

[link]

Globális és tételenkénti rejtés is van. Nem olyan részletes, mint az AniDB esetében, de még így is elég alapos.


Hagyd az AnimeAddictsot a francba és vérmésékleted és paranoiád alapján válassz a fentiek közül.

2021. máj. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Na szóval... Egy kicsikét úgy látom sokakat kezdett el hirtelen érdekelni, hogy miért akarom elrejteni a listáimat, ami a kérdés szempontjából nem tudom, hogy miért lényeges, de tessék:

Van pár animés ismerősöm, akik követnek nem csak AnimeAddicts-on, hanem a MAL-on is. Látják, hogyha valamelyik listámat frissítem, vagy bármi egyebet is csinálok rajta. Gondolom innentől tudhatjátok már, hogy mire is akarok célozni... Vannak bizonyos tartalmú animék, mangák, amiket nem szeretnék se a nagyvilágnak, sem a barátaimnak a képébe nyomni. Ezért is tettem fel azt a kérdést, hogy hogyan lehetne priváttá tenni a listáimat. De gondolom nem csak én vagyok az egyetlen, aki így van ezzel... (a kedves kíváncsiskódó válaszolókat beleértve)


És ezer köszönet kedves #8-as, életmentő vagy! A többieknek is köszönöm a segítségét.

2021. máj. 29. 23:59
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha van MAL-os listád, az nagyszerű. Ha váltanál, pillanatok alatt be lehet importálni a többibe, nem kell kézzel átírni az összeset.
2021. máj. 30. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!