Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Szerintetek rebootolni kéne a...

Szerintetek rebootolni kéne a Narutot?

Figyelt kérdés
Utálhattok miatta, de szerintem igen. A Boruto miatt ez lehetetlen, és az is tetszik, de az egész Naruto olyan rosszul lett megvalósitva, hogy ez szinte már kötelező.

2021. máj. 30. 13:20
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
46 szavazat
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
35%
Igen, A Sáman királynál is nagyon bevált.
2021. máj. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Mi baj volt a Naruto megvalósításával??
2021. máj. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
47%
Semmi. Egy átlagos shounen, csak túl van értékelve. Ez irritáló lehet sokak számára.
2021. máj. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
68%
Átlagos? Konkrétan a legikonikusabb és legmeghatározóbb a Dragon Ball mellett. És ha tetszik, ha nem, a világépítése, a karakterek, a harcjelenetek, illetve a témáinak körbejárása átlagon felüli.
2021. máj. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
82%
Narutot a pain harc-ig imadtam, onnantol kezdve viszont szerintem lefele kezdett ivelni a story.
2021. máj. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Már csak azért sem kéne rebootolni mert piszok hosszú. Szerintem most már ilyen és kész.
2021. máj. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
67%

Megtörtént, Black Clover a neve és jobb lett, mint a Naruto.


#4

A legmeghatározóbb és ikonikusabb a DB mellett, az a One Piece.

És ha érdekel utána, hogy mi van, akkor jön a Bleach és utána a Naruto, és végül a Fairy Tail, legalábbis ha csak az ebben az időben futó never-ending shounen battle animéket nézzük.


"a világépítése, a karakterek, a harcjelenetek, illetve a témáinak körbejárása átlagon felüli"

Határeset.

A világépítése pont rossz, legalábbis ismerve, hogy mi történt a világban nagyon logikátlanul ment végig, illetve ismertük meg a világot.

A karakterekből van pár, ami jó és jól ki van dolgozva, de nagyon sok nem és ez pont árt is neki, hogy sokszor rossz karaktereket kell nézni, követni teljes arc-okon át.

A harcok azok tényleg jók. 1-2 plothole-t leszámítva kifejezetten kreatív megoldások születtek.

A témák körbejárása meg csak simán átlagos, ha nem épphogy alatta van.


A Naruto sajnos, vagy nem sajnos túl van hype-olva, és nem ér annyit, mint amennyire tartják.

A Shippuden kb. utolsó harmada teljesen értékelhetetlen.

És tényleg Pain volt a csúcspont.

2021. máj. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Isten ments.
2021. máj. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
61%

7-es nagyon rosszul látod a dolgokat!!! A one piece sokáig nem volt közkedvelt külföldön! De bezony ám! A naruto sokkal könnyebben ki ment külföldre nem beszélve a sok játékról és igényesek is voltak! Nem beszélve a sok mozi filmről… a one piece megcsinált egy csomó reboot mozifilmet de az sem nevezhető rebootnak inkabb csak egy kis javításnak…!

A black clover sehol sem jobb 😅😂 tele van sablonokkal a narutobóp vett ötletekkel valamint rossz drámai megvalósítással! Nem beszélve hogy az animáció már bocs de sokkal gyengébb! A karakterek olyan egysíkúak hogy ennél nem is lehetne egyszerűbben le irni őket!

Ettől függetlenül jó és élvezhető de nem mérhető drámában a narutohoz de még storyban sem…

Abszolut nincs túl hype-olva mert a fanjai tudják az igazi hibaikat!

Igen a világ építés nem a legjobb! Ebben tényleg a one piece dominál!

Viszont naruto és sasuke története sokkal jobb átlagon felüli! Ez tény… el kell fogadni! Tény szerunek kell lenni nem pedig hülyeségeket irni… naruto és sasuke több változáson is átmentek valamint több mellek karakter is! A naruto igazi ereje az tényleg a karakterek en van (félig) viszont egyik hibája hogy túlságosan is narutora és sasukera koncentrál valamint az aktuális ellenségre de egyrészt ez még jó is mert a legtöbb ellenség nagyon ki lett dolgozva! Zabuza, itachi, pain, kisame, gaara, killer bee (tudom nem ellenség) obito madara stb

A témákat jól körbe járta…. Rokon gyilkosság, bosszú, árvaság-kitaszítottság, düh, magány, megváltás stb

Ahogy mondtam!

One piece sokáig nem volt meghatározó mert nehezen fogadta be a nyugat! Míg a narutot nagyon hamar!

Fairy tail-t nem mondanám ikonikusnak… inkabb csak hosszu volt (max az első évada utána már nagyon rossz irányba ment)


A shippuuden utolso fejezete teljesen jó sőt csúcspont…

Tudom te az a fajta vagy aki csak szapulni tudja tom vannak anti naruto fanok…


Black cloverre visszatérve habár nagyon sok potencia van benne de még is a naruto útját akarja bejárni!

Belső démon aki erőt ad

Hokage lenni

Hangos és idióta

Bizalmat szavaz az embereknek

Rivális aki zseni…

Also szintről kezd majd egyszer csak megbecsült felső szintű hős…

De vannak jó jelenetei! A harcok itt is jók és figyelembe veszik a kő papír olló rendszert is! Jók a csapat harcok sőt az egyik legjobb amiből komoly hiány van! A képességek nem agyon rágottak vannak egyedi kivitelezések pl tükör gyapjú és fonál

Viszont a karakterek nagyon egy síkúak! Semmi fejlődés semmi konkrétan csak egy roló és kész… nincsenek benne filozófiai eszmék sem semmi míg a naruto nagyon komolyan operál az eszmékkel! Végül is Pain-nek mindvégig igaza volt!!! Nem tévedett! Madara sem tévedett lényegében egy tényleges utópiát hozhatott volna létre amiben tényleg lehetséges hogy mindenki boldog lesz!

A black clover viszont jó pár résszel le lövi a maradék komolyságát is! Át megy a nagyon gyerekes szintre ami csak pusztít minthogy építene! Lehetnek benne poénok de szürreális degradáló klisék…



Nem kell tebootolni a narutot a fő harcoknal nagyon szép animációt szokott kapni!

2021. máj. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
36%

#9

Ez nem meglátás kérdése, hanem tények.

A Naruto nyugaton először 2005-ben került a TV-be, míg a One Piece, igaz rövid időre, de 2004-ben indult. Szóval nem igaz, amit mondasz.

Továbbá sokkal fontosabb, hogy neten milyen érdeklődés volt iránta, amit szintén a One Piece vezetett az idő nagy részében.


A Black Clover meg mindenhol jobb a harcokat kreativitását tekintve. Az animáció mérföldekkel jobb, persze ez várható volt, mivel sokkal későbbi, illetve a Naruto esetében annyira ragaszkodtak az eredeti design-hoz, hogy a Shippuuden-ben sem csináltak ránc felvarrást, ami sokat ártott a sorozatnak.

A karakterek meg annyira összetettek, mint a Naruto-ban. Ez persze érthető, mivel tényleg sok mindent onnan vettek.


"Abszolut nincs túl hype-olva mert a fanjai tudják az igazi hibaikat!"

Ez így van, szemben a Naruto fanokkal, pl veled, aki itt véded, miközben hibáktól hemzseg.


"Viszont naruto és sasuke története sokkal jobb átlagon felüli!"

A logikátlanságot tekitnve igen.

Egy kifejezetten hihetetlen rivalizálást akarnak lenyomni az ember torkán, ami elég nevetségessé teszi az egészet, ha ez nem lenne benni, akkor sokkal jobb lenne, mivel ez egy kifejezetten nagy hiba.


"naruto és sasuke több változáson is átmentek valamint több mellek karakter is"

Csak önmagában egy karakter megváltozása nem pozitívum. Egy változásnak hihetőnek kell lennie, megfelelő motivációnak kell lennie. Illetve a többszöri személyiségváltozás is ilyen, hihetetlen, mivel ilyet az elmebetegek szoktak.

A Naruto-ban ez szintén probléma. Olyan mintha az író 10 történetet akarna megvalósítani 10 különböző rivális párral, és ezért mindig átírja őket, amitől nagyon hihetetlen lesz az egész és nevetséges.


"A naruto igazi ereje az tényleg a karakterek en van"

Nem, vannak nagyon jó karakterek, csak legtöbbször nem őket látjuk, és a baj itt kezdődik.


"A témákat jól körbe járta…. Rokon gyilkosság, bosszú, árvaság-kitaszítottság, düh, magány, megváltás stb"

Hát, nem.

Arról nem beszélve, hogy az olyanok, mint a "düh" nem téma.

Mondjuk a dühkezelés lehetne Sasuke esetében, amire az író válasza az, hogy pár év alatt a srácnak 30 személyisége lesz, ami kifejezetten nevetséges.

A kitaszítottságot meg Naruto esetében úgy körbejárta, hogy egy csecsemőt maradt árván és a story alapján SENKI sem gondozta, és valahogy 10 éves lett. Ez szintén olyan hiba, ami miatt röhejes lesz a téma.


"One piece sokáig nem volt meghatározó mert nehezen fogadta be a nyugat! Míg a narutot nagyon hamar!"

Tekintve, hogy a Naruto kb. 2008-ig még google keresésekben is a One Piece mögött volt, és megelőzni is csak 2010-ig tudta, így nem.

A One Piece max azok közt volt ismeretlen, akik nem láttak netet. Pl. a magyarok közt esetleg, de ténylegesen a nyugaton már 2010 előtt kifejezetten nagy tábora volt a one piece-nek.

A probléma az, hogy te azt hiszed, hogy kizárólag a TV létezett és internet nem.


"Fairy tail-t nem mondanám ikonikusnak… inkabb csak hosszu volt (max az első évada utána már nagyon rossz irányba ment)"

A Fairy Tail volt az egyetlen nagy shounen, ami képes volt megelőzni a One Piece-t 2010 után.

Ebből is látszik, hogy mennyire nem értesz hozzá. Minőségileg tényleg nem volt jó, viszont tábort tekintve ez is nagy név volt.


"A shippuuden utolso fejezete teljesen jó sőt csúcspont"

Pain volt a csúcspont, onnantól kezdve katasztrofálisan vontatott lett.


"Tudom te az a fajta vagy aki csak szapulni tudja tom vannak anti naruto fanok"

Hallod, legalább ne hazudj. ÉN írtam fentebb, hogy a harcok kifejezetten jók.

Hogy lehetsz ennyire gerinctelen, hogy hazudsz a másikról? Elképesztő, hogy milyen mélyre süllyedtek a Naruto fanok. Valaki látja, hogy nem csili-vili az egész sorozatuk, aztán már minden szarnak elkönyvelik...


"Black cloverre visszatérve habár nagyon sok potencia van benne de még is a naruto útját akarja bejárni!"

Amit nem tudom, hogy miért írsz le megint, mivel én is azzal nyitottam a kommentem, hogy a Black Clover egy Naruto reboot, a probléma ott kezdődik, hogy jobb lett.

Én egyiket se szeretem, de a Black Clover jobban kezeli pl. a - ha már mondtad - kitaszítottságot, mivel sokkal hitelesebb helyzetet teremt, mivel Asta-t nevelték emberek.


"Semmi fejlődés semmi konkrétan csak egy roló és kész"

Ja, semmi, végülis csak teljes arcok vannak ennek szentelve. :DD

A naruto fanok már más animékről is hazudnak, hogy az ővék jobb legyen, vagy mi van?

Két karakter úgy lett kitalálva, hogy még a beszédje is változzon, ahogy fejlődik a karakter. Elég nagy vicc, hogy ilyeneket hazudsz.


"nincsenek benne filozófiai eszmék sem semmi míg a naruto nagyon komolyan operál az eszmékkel"

Jah, igaz, végülis az első Wizard King nem az eszméi miatt lett az aki. :DDD

Tudsz még hazudni a sorozatról?


"Át megy a nagyon gyerekes szintre"

A szerencse, hogy erről a szintről a Naruto sosem emelkedett el, ahogy amúgy a Black Clover sem.

A főszereplő arra van mindkét animében, hog yne lehessen komoly beszélgetést folytatni, ami mindkettőben hiba.


"Nem kell tebootolni a narutot a fő harcoknal nagyon szép animációt szokott kapni!"

Hát, tényleg nem kell, mivel ha rossz az alapanyag, akkor nem lehet nagyon jó a végeredmény. Ezt láttuk a Black Clovernél.

Vette a Narutot és megpróbálta megcsinálni jól. Jobb lett, de még mindig NAGYON gyenge.


A Fairy Tail-nél épphogy jobb, viszont a Bleach már lekörözi, a Bleach-et meg a One Piece körözi le.

Na, ez a tény.

2021. máj. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!