Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Szerintetek rebootolni kéne a...

Szerintetek rebootolni kéne a Narutot?

Figyelt kérdés
Utálhattok miatta, de szerintem igen. A Boruto miatt ez lehetetlen, és az is tetszik, de az egész Naruto olyan rosszul lett megvalósitva, hogy ez szinte már kötelező.

2021. máj. 30. 13:20
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
57%

#10

Szerintem hagyd rá, ez az ember mindenhová novellát ír, ahol valaki kritizálni meri a Narutot. :D

2021. máj. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
41%

#11

Nekem a novellákkal nincs bajom, a hülyeséggel és hazugsággal van.

De azért kösz a tippet. :)

2021. máj. 30. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
47%

ahha totál hülyeségeket írsz! ott elbukik az objektivitás amikor a black clover animációját hívtad jobbnak!!! amikor ez nagyon nem igaz! az animációja alapból kisebb költségből lett meg csinálva! ha ezt nem bírod be látni akkor igaz az állításom hogy csak egy utáló vagy....

nálam jobban senki sem tudja jobban a naruto hibáit ":D hidd el csak persze nem vetted észre hogy azokat is felsoroltam... nem is kell

amúgy kicsit vegyél vissza "gerinctelen" azért ennyire nagy fiúnak ne érezd magad kis virág... -_-" hazudni csak te akarsz aki a clover animációját jobbnak tartja...

tény az első 20 részig szép volt utána már érződött a költség csökkentés... és még csak nem is ért el olyan nagy számokat mint a naruto...

hagyjuk egy ilyen beteges utálóval kár vitázni... érződik hogy proli vagy!


de csak hogy tisztázzunk!

naruto:

az eszméket nem 1-2 epizodig tartja fenn hanem az egész sorozat végéig! meghatározó része lesz a karakterek fejlődésének!

bc:

az "eszméket" 1-1 részig tartja fenn utána a karakterek vissza állnak az első epizodban látott személyhez!

naruto:

jobban bemutatta a kitaszítottságot különböző formákban! ott van alapból naruto a bijuu miatt de még maga sasuke is a klánja lázadása miatt! ezenkívül neji is aki habár géniusz de rossz ágba született... ott van még gaara esete is aki ugyan olyan helyzetben volt mint naruto de más utakra került (persze más dolgok is történtek vele)

bc:

asta no magic le van tudva... parasztok oké még jó is lenne de egyszerűen akkora törvényesség van hogy egy paraszt sosem lehet olyan erős max akkor ha generációk alatt éri el az utódai azt a szintet mert meg tudtunk hogy a mágikus erő öröklődik... (míg a chakra teljesen más pont hogy a fordítottja) ennél fogva le van tudva a kitaszítottak oka... mindegyiknél ugyan az... persze ebből is ki lehet hozni jó dolgokat de alapból mindegyiknek ugyan az a storyja! noelle esete is plot hole! a bátyja szereti de hagyta hogy a testvérei zaklassák évekig... why? rájuk parancsolhatott volna hogy fejezzék be még ha noelle is "ölte meg az anyjukat"...

naruto:

vannak félre értett karakterek gonoszok... de vannak olyanok is akik egyszerűen gonoszak ahogy lennie is kell

bc:

többnyire félre értett karakterek vannak mindenki jó csak sértett...(persze démonok más tészta) de mert az ember nem lehet alapból gonosz...


jöhetnek a negatívok a narutoról

sok a plot hole... amit nem is akar megmagyarázni pl naruto neveltetése (persze össze lehet rakni de ahhoz nagy fannak kell lenni) gudou dama holléte! hamura vérvonala azaz byakugan és jugo klánja az ő gyerekeik valamint tenseigan meg akkor a másik fele hamura erejének...

csak narutora és sasukera fókuszál valamint az aktuális boss-ra sok support karakter kimarad valamint igazán kialakíthatták volna hinata és sakurát is!

az animében túl sok volt a filler! durván a fele...

elhanyagolták naruto kezdetleges harci formáját amiket a játékokban láthattunk kibontakozni (kage bunshin fegyverekké alakítva valamint a levegőben való ellökés velük)

el hanyagolják a bijuu chakra forma képességeit! ebben a formában narutonak nagyon gyorsnak kell lennie (ezt a borutoban hanyagolták el) valamint gyorsan kell gyógyulnia (ezt pedig a shippuudenben)

az egész uzumaki klán elhanyagolása és még a senjuuké is! konkrétan semmit sem tudtunk meg a senjuu klán jelenlegi helyzetéről!


a bc annyiban jobb hogy

kevesebb plot hole szinte nincs is!

van kő papír olló

a harcok szépen vannak kitalálva főleg a csapat harcok!

ennyi

ezenkívül nagyon sokat merít a narutoból szinte az egész koncepció arra épül ami meg negatívum! nem akar egyedi lenni nem is törekszik rá a karakterek rém felszínesek! ha kapnak szerepet akkor vagy piál az alkesz... a szégyellős kínosan érzi magát... a halk beszélő motyog... a siscon-nak vérzik az orra... a nőcsábász a lányokra gondol... az arisztokrata meg lenéz mindenkit még a királyi személyt is... ennyi amikor szerepet kapnak... narutoban azért láthattunk a mellék karaktereket máshogy is megnyilvánulni fejlődni is csak qurva kevés volt!


és meg nézheted a one piece hány országban volt meg a naruto is abban az időben! a köztudatban csak a mostani évekbe került be kb az újvilág esetleg gyojin sziget arc-nál

2021. máj. 30. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
47%

de ahogy mondtam bebizonyítottad hogy csak egy proli vagy... :D

majd érvekkel igazold de tudjuk inkább csak a személyeskedés megy

11-nek meg üzenem ha gondolja cáfoljon meg érvekkel!

tudjunk utálóknál le van tudva hogy szar azt jó napot nem is kell kifejteni mert hát egyértelmű az én szavamnak hinni kell :DDD jó van feri ülj le

2021. máj. 30. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

#13

"animációja alapból kisebb költségből lett meg csinálva"

Költségvetésnek hívják, nagyon okos gyerek.

Mellesleg ez lényegtelen, hogy mennyit költöttek rá, mivel a technológia pont fejlődött. Ma már olcsóbban lehet megcsinálni a jobb animációt is, lsd. Black Clover.


"nálam jobban senki sem tudja jobban a naruto hibáit ":D hidd el csak persze nem vetted észre hogy azokat is felsoroltam"

Csak vagy nem hibát soroltál, vagy nem hibát soroltál hibának.

Ami annyit bizonyít, hogy nem értesz az egész témához.


"hazudni csak te akarsz aki a clover animációját jobbnak tartja"

Tekintve, hogy kifejezetten szóltam, hogy mivel kapcsolatban hazudsz, így a gerinctelen kijelentés helytálló.

De akkor mégegyszer, mert láthatóan a szövegértésed sem valami jó.

Ezt mondtad:

"te az a fajta vagy aki csak szapulni tudja"

Úgy, hogy a kommentem, amire reagáltál, az ezt tartalmazta:

"A harcok azok tényleg jók."


Szóval TÉNY, hogy hazudtál, és ilyet a gerinctelen emberek szoktak.


"és még csak nem is ért el olyan nagy számokat mint a naruto"

Hm, ami mire is érv?

A FLCL is zseniális anime, pedig még az 1 millió főt sem érte el MAL-on.

Ez semmit nem jelent.


"hagyjuk egy ilyen beteges utálóval kár vitázni... érződik hogy proli vagy!"

Tekintve, hogy te kezdtál azzal, hogy a másikról hazudoztál, így ja, én vagyok a proli és nem te. :DDDD


"az "eszméket" 1-1 részig tartja fenn utána a karakterek vissza állnak az első epizodban látott személyhez!"

Most attól függetlenül, hogy igaz-e, a korábbi állításod ez volt:

"nincsenek benne filozófiai eszmék sem semmi"

Vagyis hirtelen még álláspontot is változtatott. Nagyon hiteles vagy.

Szánalmas...


"asta no magic le van tudva"

Naruto bijuu le van tudva.

Az a helyzet, hogy az ok lehet egyszerű, de az független a kitaszítottság kérdésétől.

Uchiha klán lázadás le van tudva stb.

Teljesen mindegy az ok, mivel a kitaszítottságnak a tényét mutatja be az ok, viszont magát a helyzetet nem. Astánál is és Narutonál is egyszerű az ok, de a kitaszítottság kérdése jobban ki van dolgozva.


"noelle esete is plot hole! a bátyja szereti de hagyta hogy a testvérei zaklassák évekig"

Mondjuk nem tudom, hogy hogy sikerült pont egy logikus elemet kiemelni az animéből, de ennél cikibb nem is lehetne a kommented.


"vannak félre értett karakterek gonoszok... de vannak olyanok is akik egyszerűen gonoszak ahogy lennie is kell"

Amúgy ez pont negatívum.

Normális esetben a negatív karaktert is meg kell tudni érteni, mivel nincs olyan ,hogy eredendően gonosz.

Nagyon jó példa a Code Geass, ahol eleinte tényleg vannak gonoszként beállított karakterek, de a 'végső leszámolásban' már nem lehet azt mondani senkire, hogy gonosz, mivel a saját meggyőződése szerint követ egy általa nemes célkélt kitűzőtt dolgot.


"jöhetnek a negatívok a narutoról"

A felsorolt negatívumok meg sem közelítik a tényleges negatívumokat.

Gyakorlatilag meg sem említetted az abnormális, illogikus karakter fejlődést, ami pont hogy tönkrevágta az egészet.


"ezenkívül nagyon sokat merít a narutoból szinte az egész koncepció arra épül ami meg negatívum!"

Ez mondjuk ízlés kérdése.

Szerintem ha valaki ugyanazt megcsinálja jobban, akkor azt el kell ismerni és nem negatívumként tekinteni rá.

Erre nagyon jó példa a teljes Harem genre, ahol kb. már mindig ugyanaz vagy nagyon hasonló.

Ennek ellenére mind a 5-toubun no Hanayome, mind a HameFura nagyon jó harem animék lettek, pedig nem igazán újítottak semmit. Csak képesek voltak a már meglévő receptet jobban kivitelezni.


A Black Clover-re pedig ugyanez igaz. Jobban csinálta meg, amit a Naruto elrontott.


"és meg nézheted a one piece hány országban volt meg a naruto is abban az időben! a köztudatban csak a mostani évekbe került be kb az újvilág esetleg gyojin sziget arc-nál"

Bocs, de láthatóan ezt sem sikerült felfognod.

Nem csak a TV létezett 2010 előtt. Ahogym ondtam a neten már a Naruto előtt népszerű volt, és nagyobb volt a tábora is ennek köszönhetően.

2021. máj. 31. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Abban mindenkinek igaza van, hogy ez egy meghatározó anime, értem miért gondolják igy, de ez az anime több sebből vérzik.


Az alapötlet szerint a történet nem egy középkori nindzsa világban játszódott volna, de ezt valamiért elhagyták, pedig érdekes lett volna. Hallottam, hogy a Boruto-nál van, aki furcsának gondolja a modern technológiát a nindzsák körül, ami tényleg szokatlan, de a Naruto is ettől lett volna érdekesebb.


Karakterek terén a gonosztevők zseniálisak, a jók túl egyszerűek, és mind két oldalon vannak olyan karakterek, akikből többet ki lehetne hozni (csak nem vissza emlékezésekkel).


A főszereplő, nem passzol bele a világba, lövése sincs arról, hogy megy egy küldetés, ami nem akkora baj, de hogy fogalma se legyen róla azt elképzelhetetlennek tartom. Mint azt is, hogy akinek olyan kisgyerek kora volt, mint Naruto-nak az mosolyogni se tudna, nem hogy betyárkodásokkal lopni a napot. Mert ha egyszer legjobb akar lenni, még ha nem is szellemileg, azért próbálkozhatott volna. A shippuuden-ben meg már semmi nem okoz neki kihivást nem vivódik magával, szinte semmivel sem kell erőlködnie, miután eltanulta az elemi manipulációt, szinte nem is kell próbálkoznia, mert minden azonnal sikerül neki. Azt tudom, hogy a shounen főhősök a mesterükhöz képest hamarabb eltanulják a király képességeket, de általában nekik is bele telik némileg hosszabb időbe.


Lehetett volna egy olyan csavar is a sztoriban, hogy Orochimaru (ha tudta) elárulja Naruto-nak, hogy kik voltak Naruto szülei, meg hogy kik tudták még, és ő is belekezdhetett volna valami bosszú edzésbe, ami miatt ő is Orochimaru-hoz szegődött volna. Csak előtte Naruto letarolta volna az akadémiát, meg a Hokage épületét, a 4 farkú Kurama módban.


A másik problémám, hogy az első Naruto és a shippuuden története, csak 1 év.


Meg az, hogy halvány fogalmunk sincs arról, hogy mi zajlik a faluban, mert nyilván kellenek a falun belüli rendet fenntartó shinobik, és nyilván nem csak az Uchiha klánból állt a rendőrosztag.



Meg ha már mondtátok a Black clover-t azt én élvezem, és aki ott is picsog a karakter fejlődés miatt, hát az olyan animék, amik a világ épitésre koncentrálnak, azokban a karakterfejlődés, csak apránként észrevehető.

2021. máj. 31. 14:49
 17/19 A kérdező kommentje:
Csak Naruto vissza ment volna Konohába miután Orochimaru meghalt. És nem támadna fel.
2021. máj. 31. 15:22
 18/19 Hintalow ***** válasza:
Kb soha nem fognak rebootolni egy többszáz részes animét, anyagi csőd lenne.
2021. jún. 1. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Én örülnék a remakenek. Mint ahogyan egyszer a Dragon Ball is remakelték, szívesen megnézném újra az egész sorozatot egy szebb köntösben, fillerek nélkül.
2021. jún. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!