Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Demon slayerben ők tényleg...

Demon slayerben ők tényleg megfognak halni?

Figyelt kérdés

Tanjiro, Zenitsu és Nezuko.

Mert ahogy nézem az info oldalukat, mindent láttam, (pl kinek ki a férje meg felesége bár ezeket nem nagyon hiszem el de ha erről is tudtok valamit akkor légyszíves tájékoztassatok róla)

És az oldalukon levolt írva hogy ők hárman meghalnak de nem tudok róla semmi infót. Annyit tudok hogy Inosuke fixen meghalt.



2021. máj. 30. 19:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Csak azért, mert az utolsó fejezet 50 évvel később játszódik. Az unokáikat ismerjük meg benne.
2021. máj. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egyikőjük sem halt meg (Inosuke sem). Az utolsó fejezetben az ő szépunokáikról van szó, akkor pedig ők már nyilván meghaltak. (Remélem érthetően fogalmaztam😅)



A párokról annyit tudok, hogy nincs konkrétan kimondva, hogy ki kivel lesz, de valószínűnek tűnik a Tanjirou x Kanao, Inosuke x Aoi és a Zenitsu x Nezuko

2021. máj. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Na sikerult kozben rendesen kibeszelnem egy nagy fannal es o elmondott reszletesen mindent, kiderult hogy jol voltam tajekozodva csak rossz formaban :D nektek is koszonom viszont, mar minden vilagos!
2021. máj. 30. 20:14
 4/4 A kérdező kommentje:
Meg meglestem a manga utolso 20 chapteret es igy mar ertem is
2021. máj. 30. 20:14

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!