Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Valaki tud erre a kérdésemre...

Valaki tud erre a kérdésemre felelni az Attack on Titanból? 4.évad (spoiler veszély.)

Figyelt kérdés

(Spoiler veszély)

Nos.. 4. évad közepe felé leesett Zeke inditéka, hogy ugye nemzés képtelenné tegye az Eldiánokat. De volt 1 jelenet mikor Zeke és Eren beszélt, akkor Zeke miért nem kapott rögtön az alkalmon hogy oké, csináljuk meg most, rögtön?

Miért pont Paradison akarta ezt elintézni és miért nem Marleybe rögtön?



2021. jún. 3. 09:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg akkor még nem bíztak úgy egymásban
2021. jún. 3. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De Zeke ha logikusan is gondolkozik a legtöbb esélye akkor is hazai terepen van, Marleyben.
2021. jún. 3. 12:07
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Eren a Founder, nem Zeke. Ha Eren nem akarja, Zeke semmit nem tud csinálni.
2021. jún. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Tudom és sejtem is:/ Csak eh. Zekenek nagyon naívnak kellett lennie csak azért hogy ez miatt elmenjen paradisra is.
2021. jún. 3. 14:44
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is anime only vagyok, szóval csak találgatni tudok. De ugye ha ezt sikerül is megcsinálniuk, a még élő Eldiaiak ugyanúgy veszélyben lesznek, mert ugye a világ utálja őket. Ha jól emlékszem Zeke követője, az a szőke csaj (elfelejtettem a nevét), emlígette is, hogy úgy akarják, hogy a rumbling még végig ott legyen a maradék eldiainak, mint lehetőség, hogy tényleg békében tudjanak kipusztulni. Nekem az a tippem, hogy Historia gyerekére várnak még, hogy megszülessen. Remélem, meg lesz magyarázva.
2021. jún. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Értem. Köszi.
2021. jún. 5. 13:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!