Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Volt már hiányérzeted egy...

Volt már hiányérzeted egy anime végignézése után, hogy vége van és úgy hiányzik, úgy néznéd még tovább, olyan üresség érzése? Ha igen, melyiknél éreztél így? Esetleg meg is könnyezted?

Figyelt kérdés

2021. jún. 4. 17:22
 1/7 anonim ***** válasza:
55%
Persze hogy volt!! Minden alkalommal (kivéve talán a One Punch Mannél és a Kakeguruinál). Nem igazán könnyeztem meg, de olyan fos érzés volt, ezért hamar nekikezdtem valami újnak, hogy lekössem magam (meg hogy aztán amiatt is szomorkodhassak...).
2021. jún. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
38%
Igen. Legutóbb a Banana Fish-nél. A vége nem tetszett, nem így kellett volna végződnie!
2021. jún. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
41%

Nálam a "The Rising of the Shield Hero" és a "KonoSuba: God's Blessing on This Wonderful World!" volt ilyen. Persze mind a kettőnek lesz évad folytatása, viszont arra még sokat kell majd várni, ezért addig marad az örök üresség érzet. Semelyikük sem siratós, ennek ellenére szerintem érdemes végignézni őket. A Konosuba ilyen poénos, jó humorral rendelkező anime, kikapcsolódásnak tökéletes. A "The Rising of the Shield Hero" már egy kicsit komolyabb témával rendelkező anime, ami viszont a kedvenceim közé tartozik. Egyébként mind a kettő isekai* anime, szóval hogyha érdelel a téma, akkor jó szórakozást hozzájuk! :)


*isekai: az az anime típus, amikor a főhős valamilyen oknál fogva átkerül egy másik világba, ami lehet egy fantasy vagy egy virtuális világ.

2021. jún. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
70%
Soha.
2021. jún. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
26%

Uff sokszor..

Owari no seraph

Noragami

Mirai Nikki

Bunny girl senpai

Charlotte

Darling in the franxx

Happy Sugar Life

Ao Haru ride

Citrus

Horimiya

sk8 the infinity

Umibe no étrenger

The Quintessential Quintuplets

2021. jún. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
49%

3-gatsu no Lion

Hajime no Ippo

Jujutsu Kaisen

Mouno no Nana

2021. jún. 6. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A One Piece-nél éreztem ezt. Akkor még csak 986 rész volt mikor beértem aztán 3 napig nem néztem. Annyira nem tudtam mi mást nézzek, és mivel nem vagyok normális ezért úgy döntöttem újranézem.


A Horimiya-nál is éreztem hasonlót, meg az Inuyashiki után.

2021. szept. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!