Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Melyik az az anime téma,...

Melyik az az anime téma, típus, műfaj, amit nem kedvelsz, kerülsz esetleg?

Figyelt kérdés

2021. jún. 6. 19:01
 1/10 anonim ***** válasza:
79%
BL, bishounen, reverse harem, shoujo
2021. jún. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%
Bl,yaoi
2021. jún. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
53%

- lolicon, shotacon (ergo pedofil tartalom - nem összekeverni a sima lolival, mielőtt a gyakorikérdések érzékeny férfilelkei lepontoznának)

- hárem

- hentai, yaoi, yuri (mármint 18+; a sima románc, legyen az hetero, shounen ai/BL, shoujo ai/GL, jöhet)

- a mecha úgy nagy általánosságban véve nem az én világom, de láttam már belőle olyat, ami tetszett

- az a fajta felhígított isekai, ahol egy nulla személyiségű fiúcska csöppen át egy másik világba (elég gyakori, sajna, pedig maga a műfaj nagyon jó alapot adhat egy jó sztorinak)

- horror, mert animálva egyszerűen nem ijeszt meg, és az ilyet pont azért nézném, hogy megijedjek tőle

2021. jún. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Hentai, ecchi, hárem, idol, lolicon. Illetve az isekai animék jelentős százaléka kevés kivétellel.
2021. jún. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Romantikus és minden ami ehhez kapcsolódik (yaoi, ecchi, stb.)

Az nem baj, ha kicsit az, de a falra mászok attól, ha az egész sztori a szerelem körül forog.

2021. jún. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
61%

3-as a loli alatt mit is értesz? értem én pedofil tartalom de sok esetben az adott karakter csak kicsi ami meg a valóságban is meg történhet nekem is volt egy ténylegesen loli osztály társam és eléggé nőies volt (jó oké ez valóság nem anime szóval azért nem 5 évesnek nézett ki hanem korabelinek csak kicsi volt és úgy loli) nem semmi pedofil fétisem nincs senkinek sem volt még is sokan mondták hogy na meg... mert ettől függetlenül jól nézett ki meg aranyos is volt külsőleg.... és nem nem pontozlak le...

a hentai hát nem épp anime de amiben van szex jelenet az nem feltétlen rossz sőt lehet nagyon jó is mert egy érettebb történetet mutat be (most nem a mindenki mindenkivel soft hentai-ról beszélek)


a horror meg abszolút nem releváns! filmektől sem lehet igen megijedni én pl nem is nézek mert idő pazarlás... nem ijedek meg tőlük (sok anime meg nem mondható horrornak inkább csak kiegészítés a misztérium főszállnak)


a többivel egyetértek lentebb kifejtem

2021. jún. 7. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
74%

mecha: ahogy mondta a 3-as! alapból nem jön be de van amelyik jó volt mivel értelmesebb története volt és nem a mecha volt a fő téma hanem csak egy eszköz a cél eléréséhez!


amiket alapból nem bírok az a yaoi is yuri! nem az én műfajom


isekai: ha pl jó akkor oké csak az esetek 98%-ban nem jó hanem nagyonszar!!! pl isekai cheat magician, slime, Death March, 8th son, master of ragnarok, isekai smartphone (egymást másolták a ragnarokkal...), arifureta (aminek lehetett is volna potenciálja de nem...), maou shoukan, kenja no mago, knights and magic! mind egy rakás kaksi!


a sok felesleges ecchi-t már kezdem unni hiába vagyok srác de ez már sok! gondolok az olyan animékre amiknek a storyja nem is arról szól hanem csak a lányok félmeztelenek minden ok nélkül a srácok meg bő ruhában mászkálnak... eléggé fejfogos...


ugyan úgy a harem animék is nagyon gázak nincs story csak bővül a hárem de hogy mire... mi jogon?


már unom a sok iskolai romác animéket is vagyis állítólagos románcokat mert sosincs benne románc az anime mindig ott ér véget ahol kezdődött!!!

de kivételeknél is vagy az utolsó előtti részben jönnek össze és a kapcsolat megint nem haladt egy centit sem... anno a sao-ban az volt a jó hogy haladt a kapcsolat csak utána el ment egy alpári proli irányba mert bejött a szigoruan csak női hárem tagok! és elvileg mindegyikük asuna barátja is de közben keresik az alkalmat hogy kiritot megkaparintsák...!!! eugeo volt a megmentés a sorozatnak de azt is kiírták mert hát kellett mindenképpen alice a hárembe!!! és nem lehet semmiféle akadály! a fekete karakter is csak azért kaphat szerepet mert 1. 30 év körüli 2. van FELESÉGE!!!


az idolos animéktől meg csak hányok... van egy aminek az a címe hogy idol pride... de milyen pride/büszkeség? az idoloknak nem igen van büszkeségük hanem egy eladott termékek vagy média prostituáltak... mind a valóságban mind az animékben... már bocsánat de hát ez az igazság...


valamint ezek a szuper op főhős animék is eléggé irritálók! igazából sosincs benne kihívás izgalom küzdés! egy csettintés és vége! omnipotent!!! 20-30 éves problémákat 1 rész alatt megoldanak pofátlanul megállíthatatlanok és mindent tudóak... ez nem anime ez az amikor be írod a god mode-ot játszas 5 percet azt megunod...

általában az erőt a semmire kapják... azaz sem jellem sem elhívatottság sem felelősségtudat sem bármi olyan tulajdonság ami miatt erőt kaphatna inkább csak a proli szerző sértődöttségének a kiélése amiket gyerek korában kapott... nem hiába fekete hajú fekete szemű sárga bőrű az összes ilyen karakter! :"D

2021. jún. 7. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
71%
Ecchi = RÜHELLEM
2021. jún. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
72%
ecchi, hárem
2021. jún. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Yaoi, Yuri, Shōnen-ai, Shōjo-ai
2021. jún. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!