Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Nagyon beteges ha oc-ben...

Nagyon beteges ha oc-ben akarom kielni, hogy szereto csaladom legyen?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nekem nem igazan jo a kapcsolatom a szuleimmel, nem vagyunk jo csalad, ok ketten sem szeretik egymast, de ebbe nem akarok most reszletesen belemenni.


A lenyeg, hogy amikor neztem a Borutot annyira elontott az az erzes, hogy en is szeretnek ilyen csaladban elni mint amit Narutonak es Hinatanak van es milyen jo lenne ha ok lennenek a szuleim. Szerintetek nagyon beteges ha irok ehhez egy karakter, aki "en" vagyok es beleirom magamat a tortenetbe?



2021. jún. 9. 22:15
 1/6 A kérdező kommentje:
*mint ami ( nem amit)
2021. jún. 9. 22:27
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem az. Ártasz vele valakinek? Nem. Téged boldoggá tesz? Akkor, ne izgasd magad ezen.
2021. jún. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek a kettes válaszolóval, nem ártasz vele senkinek, sőt, magadnak használhatsz. Amíg nincsenek körülötted olyan emberek, akik igazán szeretnek és értékelnek, átmenetileg ez is egy jó stratégia, hogy érzelmileg megvédd magad.
2021. jún. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2021. jún. 9. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Egyébként ovisokkal, kisiskolásokkal is elbábozzák, elszerepjátékozzák az őket ért atrocitásokat, traumákat. Segít feldolgozni, megérteni, kezelni a dolgokat.


Az FRPG is valamilyen szinten ilyen. Nekem amúgy több jó barátom, egy legjobb barátom és két hosszútávú párkapcsolatom is kialakult, hála a szerepezésnek.


Lépj be minnél több ilyen csoportba, facebook-on szerintem még mindig az ilyesmik, de akár gportálokon is, talán... Találsz majd olyan embereket is, akik megértenek téged.


Viszont ne ragadj le a Narutónál, kreálj sima OC-ket is, azokból is szoktak jó dolgok születni.


Plusz kezdj el animés fórumokon is eszméket cserélni, előbb-utóbb összefutsz olyannal, akivel jól el tudsz lenni.

2021. jún. 10. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

nekem csaknem mindegyik anime-univerzummal van oc-m :D mondjuk az írás nagy szenvedélyem


ezzel nem ártasz magadnak se másnak, szóval csak bátran <3

2021. jún. 12. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!