Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A Fate szériát milyen sorrendb...

Attásko kérdése:

A Fate szériát milyen sorrendben érdemes nézni?

Figyelt kérdés
2021. jún. 11. 00:01
 1/4 anonim ***** válasza:
2021. jún. 11. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is nem rég kezdtem nézni, igaz vagy egy éve kezdtem a sima Stay night- tal, aztán nem rég Kaleid liner prisma Illya, utána Unlimited blade works, legutóbb pedig A Heaven's feel filmeket néztem meg. Nálam így volt a sorrend. Szerinted kezdésnek így is jó. Most azon filózok melyikkel folytassam.
2021. jún. 11. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Maga a sorrend hat nem igazán lényeges habár mindnekepp így kellene

Fate stay night a sima (ez az alap ami bevezet a világba az alapokat itt magyarázza el a legjobban)

Unlimited blade works

Fate zero (ez az előzménye a fate stay night összes verziójának! Shiro apja a főszerepben az előző Grál háborút mutassa be)

Heaven’s feel

Kaleid iliner prisma illya (egyrészt mert a szereplő gárda nagyon azonos! Főleg mivel illya a főszereplő de ez egy másik univerzum amihez szorosan csatlakozik a fate sty night de mint csak szereplok!)


Innentől kezdve tök mindegy mert teljesen más valóságok!

Fate grand order

Fate apochrypa

Fate extra last encore

2021. jún. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Elnézést, Zero lemaradt a listából. Azt én az Illya széria után néztem.
2021. jún. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!