Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Fate kérdés. Mit ajánlotok...

Fate kérdés. Mit ajánlotok következőnek, mit érdemes nézni, ha eddig a lentebb felsoroltakat már láttam és, ha lehet legyen benne legalább az egyik szereplő a kedvenceim közül? ( Kedvenceim: Saber, Illya, Rin, Shirou, ő lehet akár Archerként is.)

Figyelt kérdés

Ezeket láttam eddig:

Fate/Zero

Stay night

Unlimited blade works

Heaven' s feel filmek

Kaleid liner prisma Illya


Te mivel folytatnád?



2021. jún. 11. 10:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Apocrypha

Utána last encore

Utána grand order de azt érdemes szüneteltetni ha gondolod mivel

Chronologiailag így van

Grand order bevezető movie


Camelot 3 movie (ebből csak 1 jelent meg idén adjak a 2.-at)


Babilonia anime sorozat


jövőre jelenik meg a végső movie ami lezárja a történetet!


Mint láthatod nagyon össze vissza van!


Megjelenési sorrend!

Grand order bevezető movie


Babilonia anime sorozat


Camelot 1. Movie

Camelot 2. Movie


Végső történet szál movie


Camelot 3. Movie


Mivel ez egy kész online játékról lett csinálva promozva viszont nagyon népszerű a sztorija is elég jó mivel átlépi a világokat

Ezért is szerintem úgy kezd ha ezt akarod meg nézni hogy meg ezer az alap moviet utána a camelot moviet majd vársz a többi camelot részre (és ha eközben nincs semmi megjelenés) akkor a babilonia anime sorozat majd a végső movie (ami jövőre lesz)

2021. jún. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi pontosítok!

Elvileg a camelot fejezetnek 2 movie ja lesz csak!

A végső arc pedig nem movie hanem anime sorozat lesz! És idén nyáron jön

Amugy kár hogy nem animaljak meg az egész történetet mivel elég érdekes helyszíneket mutat be mindig köztük az “orealnsi” háborúkat utána meg a romai birodalmat Cézár idejében


A lényeg szerintem varjal amig kiadják a 2. Camelot moviet az év végén max januárban utána mehet a Babilon sorozat és a végső sorozat

2021. jún. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
És idén jön még egy illya movie is nyáron amit mi max év végén láthatunk vagy januárban…
2021. jún. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2021. jún. 19. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!