Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Animékben miért van sok...

Animékben miért van sok lánynak E,F,sőt G, H kosármérete? Mi ez az irreálisan nagy mell mánia az animékben?

Figyelt kérdés
Szerintem semmi vonzó nincs ilyen természetellenesen hatalmas mellekben. Ráadásul még a D kosárméret se valami gyakori a való életben, de E meg felfele még csak nem is tudtam, hogy létezhet mellméret. Ez valami beteges fétis a japánoknál vagy a közönség miatt vannak irreálisan nagy mellek animékben? Én inkább a normális melleknhíve vagyok. Pl. Strike blood- ban elég szép, normális mellméretek vannak. A legdurvàbbak a hentai- os méretek. Emiatt se kedvelem ezt a műfajt többek között. Kisméretes vagy normàlis mellméretes hentai különösen ritka sajnos. Csak nem értem az okát. Nem hiszem, hogy olyan sok férfi, fiú vonzódna egy D-nél nagyobb mellhez például. Mégis tele a hentai is ilyen irreálisan nagy mellekkel, de más anime műfajokban, animékben is találkozni rendszerint irreálisan nagyokkal. ( Lásd Hige wo Soru. Soshite Joshikousei wo Hirou vagy Kyuukyoku Shinka shita Full Dive RPG ga Genjitsu yori mo Kusoge Dattara című animék.)

2021. jún. 17. 23:11
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
83%
Csak az animékben nagyon túl van tolva, olyan szinten, hogy már bőven lehet fétisnek nevezni. Aki 3-nál több animét látott már tudja, hogy miről beszélek. Tudod azok a balesetek, hogy elesik a világ másik felén a csávó, de azért pont az óriási mellű csajra érkezik és jól meg is markolássza a melleit, soha semmit mást, csak a melleit. És azok a boing-boing hangok is nagyon kínosak. De nem is kell animékre menni, csak nézzél fanartokat, hogy sokszor mennyire túlvan méretezve egy adott karakter melle. Lehet itt puffogni, de a japán az egy csöcsfétises fajta. Ezt csak az nem látja, aki nem akarja.
2021. jún. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
81%
8-as vagyok, engem is lepontoztak, pedig így van. Nézzetek meg egy gyerekeknek vagy fiatal lányoknak készült animét, és mindjárt látjátok, hogy abban nincs csöcsfétis.
2021. jún. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Igazából láttam valaki mar írta, szerintem is a férfi célközönség miatt rajzolnak ilyen karaktereket legtöbbször
2021. jún. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
60%
Marhára nem ritka a mellméret D fölött. F-G-H, simán sok nő hord ilyen méreteket.
2021. jún. 20. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Attásko ***** válasza:
33%
A 2 atombomba hatása
2021. jún. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!