Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Animések! Mással is történt...

Animések! Mással is történt már hasonló?

Figyelt kérdés
Még pár éve, amikor elkezdtem animézni, kezdő animém az Attack on Titan volt. Akkor csak ámultam- bámultam milyen jó ez az anime, egy nap alatt ledaráltam egy tucatnyi részt is akár, ha időm engedte. Most túl vagyok több tucat animén és már nem tartom olyan nagy szàmnak az Attack on Titan-t. Mással is történt már hasonló?

2021. jún. 18. 16:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
78%
Idővel az élmény emléke is kopik, szerintem. Ha ennyi anime után most látnád először, lehet az AoT-ot tartanád jelenleg a legnagyobb számnak.
2021. jún. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
61%
Gyermekkorom ota animet nézek, de meg csak most fejezetem be az AOT-t. szerintem az egyik legjobb
2021. jún. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
90%
Igen,nagyjából most így vagyok az összes eddigi animével,amit újranéztem. Kissé elkeserítő.
2021. jún. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
39%
Én kiskorom óta animézek. Bár akkor még nem tudtam, mit nézek. Az AoT-t elkezdtem, de egy túlhype-olt f*s, abba is hagytam fél évad után.
2021. jún. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
60%
Teljesen normális. Az Attack on Titan tényleg nem nagy szám.
2021. jún. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen ez egy normális dolog. Ahogy idősödsz, "fejlődik" az ízlésed, mivel több történetet ismersz, ezért van hasonlítási alapod, és észreveszed a kisebb/nagyobb hibákat is, melyeket korábban nem. Én pl 8 évesen nagyon jónak tartottam a SAO-t :D
2021. jún. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de én a Cubix-al vagyok így. Nálam még az volt az elsők közt. :D
2021. jún. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
72%
Nekem is az Attack on Titan volt a kezdő animém, először én is úgy voltam vele hogy WOAH! aztán láttam több animét is, és már csak szimplán jó animének tartom, nem a legjobbnak.
2021. jún. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Én a Bleach című animével voltam így. Szeretem most is,de nem akkora szám mint amilyennek pár éve tartottam.
2021. jún. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
55%
Én meg pont úgy voltam vele, hogy láttam 140 animét, már elegem volt az egészből mert nem találtam egy jó, érdekes és egyedi animét, erre megnéztem az Attack on Titant és nagyon tetszett.
2021. jún. 20. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!