Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Megérné ebben a feltételben...

Megérné ebben a feltételben még 1 évad a death noteból?

Figyelt kérdés
Szerintetek értelmes dolog lenne egy rövid évadnyi ráadást rakni a death notera; olyan értelemben: Az egyik részben ryuk azt mondja: " se a pokolba nem kerölsz se a mennybe." Aztán nemsokára pedig, hogy: "már most kiválló halálisten vagy. Ebből arra gondoltam, hogy light halálistenné fog válni. Ti megnéznétek ha így folytatódna az anime/manga?

2021. jún. 18. 20:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Az Near-ös húzás nagyon kitett, ki tudja ki lesz a következő.
2021. jún. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább egy olyan változatot néznék meg, amiben csak a nyomozókat követjük, s ki kellene találni, hogy ki vagy kik szerezték meg a halállistát.
2021. jún. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha halalistenkent tevekenykedne Light, csupan 1, max 2 reszben neznem meg, hogy ez hogy nez ki. Evad nem kellene, eleg macska-eger jat volt a nyomozokkal es elegszer probaltak - sikertelenul - L helyebe lepni.
2021. jún. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
57%

egyrészt ryuk nem hazudik a listával kapcsolatosan!

ryuk mondja nem lesz semmi negatív hatása ha használja a listát! semmi következmény

utána mondja hogy aki használja az nem kerülhet a mennybe vagy pokolba!

ergo ryuk ezzel elárulta nekünk hogy nincs igazából sem pokol sem menny csak a mu az üresség!!! azaz a lélek nem kerül át sehova sem és nem lesz isteni büntetés! arra van esély hogy light halálistenként éledjen újjá hisz ha a halálistenek meg tudnak halni és meg tudnak akkor ez azt jelenti hogy születni is tudnak!

és igen érdemes lenne erről egy filmet csinálni (bejöttek most divatva a filmek egész jók!)

2021. jún. 19. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Magában van hivatalos folytatása a Death Note-nak. Ha azt meganimálnák, és fillerekkel kibővítenék, egy kb. 12 részes évad talán kijönne.
2021. jún. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
*mangában
2021. jún. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Most néztem utána ha valakinek segít épp ma láttam, hogy valaki írt egy befejezést a történetnek ami konkrétan pontosan arról szól amit leírtam. Ha valaki kíváncsi rá: https://www.youtube.com/watch?v=TE6beI7AVc4&ab_channel=Julia
2021. jún. 19. 14:57
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem. Egyrészt már az eredeti sorozat is túlnyújtott lett. A népszerűsége áldozata, nem hagyták az eredeti tervek szerint befejezni. Másrészt egy második évad nem tudna mit hozzátenni. Önismétlő lenne. Erre nincs szükség. Ha ugyanaz a történet érdekelne még egyszer, újranézném az eredetit.
2021. jún. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
78%
8 as azt én is nagyon banom hogy kinyujtották, inkabb nem is neztem tovább mert mar nem kötött le utana :(
2021. jún. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!